Przezroczyste koszule

Mimo, że wiele odsłaniają, to transparentne koszule, zestawione z odpowiednimi dodatkami mogą wyglądać subtelne i romantyczne.

Przezroczyste koszule to dosyć odważny trend. Wiele odsłaniają i potrafią być bardzo zmysłowe , więc nie każda okazja jest odpowiednia, aby je włożyć. Jednak dzięki swojej lekkiej strukturze możemy wyglądać w nich delikatnie, a nawet romantycznie . Poza tym są idealne dla osób, które mogą poszczycić się zgrabną sylwetką - transparentna koszula subtelnie wyeksponuje ich walory.

Top Shop, ok. 180 zł

Jeśli wybierasz się na imprezę lub niezobowiązujące spotkanie pod transparentną koszulę możesz spokojnie założyć elegancki, dobrze skrojony biustonosz lub crop top (bluzka odsłaniająca brzuch). Jeśli okazja jest bardziej formalna lub po prostu źle się czujesz, kiedy spod koszuli prześwituje trochę więcej Twojego ciała, załóż cienki top , najlepiej zbliżony kolorem do koszuli. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są także koszule z łączonych materiałów, które nie eksponują aż tak bardzo ciała.

WIĘCEJ ZNAJDZIESZ W NASZEJ GALERII>>

Więcej o:
Copyright © Agora SA