Intimissimi goes nude

Intimissimi, włoski ekspert bieliźniany wprowadza nową kolekcję ?Nude?. Propozycje na sezon jesień-zima 2012 obejmuje dwadzieścia kluczowych elementów z trzech różnych linii: Mainline Sartorial, Shaping i Basic. Zainspiruj się z Intimissimi i stwórz swój własny nude style.

Architektura Rzymu, piękne freski i dumne florenckie rzeźby zostały odzwierciedlone w niezwykle kobiecych propozycjach Intimissimi "Nude".

Zaczynając od zestawu z wysokim stanem z linii Shaping w odcieniu delikatnego migdałowego beżu, aż po koronkowe body, cała kolekcja przepełniona jest romantyzmem i baśniowością. Intimissimi "Nude" to uwodzicielskie pudry połączone z czarnymi, delikatnymi koronkowymi biustonoszami, stanikami w stylu bandeau oraz przezroczystymi figami.

Intimissimi 'Nude" jest kolekcją pełną elegancji, pasji oraz włoskiego romantyzmu . Zdjęcia autorstwa fotografa Raphael Mazzucco powstały na tle zapierającego dech w piersiach rzymskiego pałacu z 1600 roku. Twarzą kolekcji jest modelka Tanya Mityushina. Sesja składa hołd "włoskiemu duchowi", który przyświeca całej kampanii.

Kolekcja dostępna w sklepach Intimissimi od września.

Więcej o:
Copyright © Agora SA