Imprezowa sukienka Eweliny Klimczak

Z przodu gorset, z tyłu grecka tunika. Jak możliwe jest takie połączenie w jednej sukience? Ewelina Klimczak udowadnia, że moda nie ma ograniczeń.

Ewelina Klimczak to młoda projektantka z Łodzi (ponownie łódzkie ASP). W swoich projektach udowadnia, że można łączyć ze sobą kontrastowe tkaniny, style i kroje . Do klasyki wprowadza nutę ekstrawagancji , a do nowoczesności klasyczny sznyt.

Przez to jej sukienki można nosić na różne okazje i tylko dodatkami wygrywać styl, który w danym momencie bardziej pasuje do okazji.

Sukienka Klimczak, którą pokazujemy dzisiaj, to mistrzowskie połączenie rockowej zadziorności z umiłowaniem do luźnych form . Sukienka ma dwa oblicza - przód jest gorsetowy , a tył to luźno zwisająca, udrapowana tkanina. Przód beżowy, tył dłuższy i szary.

Sukienka od młodej projektantki za 250 zł

To ewidentnie sukienka dla tych, którzy nie potrafią zdecydować się na jedną konkretną formę a przy okazji mają do siebie na tyle dystansu, że potrafią bawić się własnym wizerunkiem. Oryginalny pomysł nie potrzebuje tu już wielu dodatków - wystarczą czarne obcasy, rockowa kopertówka, lub koturny i mała, wysadzana kamieniami torebka.

Sukienka ma na dodatek przystępną cenę, bo 250 zł za projekt unikatowy to nie jest wygórowana cena.

Sukienkę kupicie w butiku Full of Style

Więcej:

Sukienka Solar i New Folk Design

Sukienka o dwóch obliczach:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.