Co kupować podczas Black Week?

Black Week to tydzień obniżek i wyjątkowo atrakcyjnych cen, które spotkasz w wielu sklepach pod koniec listopada. Głównym wyprzedażowym dniem jest Black Friday, czyli Czarny Piątek, jednak właściciele sklepów często "wietrzą" magazyny przez cały tydzień. Sprawdź, jakie zakupy opłaca się zrobić w tym czasie!

Kiedy szukać promocji z okazji Black Week?

Black Week wiąże się z tradycją Black Friday, czyli Czarnego Piątku, który przywędrował do nas zza oceanu. W ostatni piątek listopada Amerykanie tłumnie ruszają do sklepów, w których trwają wyprzedaże. To coroczne wydarzenie kojarzy się z medialnymi doniesieniami na temat tłumów, które dosłownie szturmują markety i ludzi wyrywających sobie z rąk przecenione rzeczy. Aby nieco rozładować to napięcie, wielu sprzedawców decyduje się wydłużyć czas wyprzedaży na cały tydzień – najczęściej ten poprzedzający Czarny Piątek.

Co warto kupić na Black Week?

Atrakcyjne ceny i obniżki sięgające 70% zachęcają, aby zrobić jak największe zakupy. I rzeczywiście – do wyprzedaży w ramach Black Week przyłączają się sklepy reprezentujące różne kategorie. W tym czasie możesz taniej kupić zarówno sprzęt elektroniczny, jak i produkty spożywcze. W obniżonych cenach dostępne są również ubrania i dodatki, obuwie, biżuteria, a także kosmetyki i perfumy znanych marek.

Aby nie wydać fortuny podczas zakupowego szaleństwa, dokładnie zaplanuj swoją strategię na zbliżający się Black Week:

  • wypisz na kartce rzeczy, które od dawna planujesz kupić, ale odstrasza cię zbyt wysoka cena. Black Friday to doskonała okazja, aby zaoszczędzić na zakupie droższego sprzętu RTV i AGD, np. pralki, lodówki czy telewizora. Jeśli możesz odłożyć w czasie ich zakup, zaplanuj ten wydatek na koniec listopada;
  • jeśli planujesz kupować prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zrób to właśnie w trakcie Black Week – dzięki temu zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych na zakupach świątecznych, twoje wybory będą bardziej przemyślane, a ty unikniesz stresu związanego z zakupami na ostatnią chwilę;
  • sprawdź, jakie oferty wyprzedażowe przygotowały twoje ulubione sklepy i staraj się kupować tylko to, co i tak planowałeś(-aś) nabyć w najbliższym czasie;
  • jeśli jesteś uczestnikiem programu PAYBACK, sprawdź aktualną ofertę kuponów promocyjnych i zobacz, jakie sklepy oferują dodatkowe punkty za zakupy w czasie Black Week.

Jak zbierać punkty PAYBACK podczas Black Week?

Black Week to czas wyjątkowych promocji w PAYBACK. Pod koniec listopada będą dostępne kupony promocyjne, dzięki którym zgarniesz nawet kilkanaście razy więcej punktów za zakupy. Wybierz kupon interesującego Cię sklepu w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej Programu, aktywuj go za pomocą jednego kliknięcia i wykorzystaj w wyznaczonym terminie. Aby punkty prawidłowo zapisały się na Twoim koncie, wchodź na strony poszczególnych sklepów za pośrednictwem strony lub aplikacji PAYBACK, a przed dokonaniem płatności za zakupy w sklepie stacjonarnym, pokaż swoją kartę oraz kupon sprzedawcy.

Reklama marki  LOYALTY PARTNER POLSKA SP. Z O.O.