Nowoczesna elegancja w kolekcji Mango Office

Coraz więcej marek przygotowuje specjalne linie biurowe, udowadniając tym samym, że ubrania i dodatki, które spełniają założeniach sztywnych dress codów, mogą być także modne, nowoczesne i kobiece. Najnowszą odsłonę linii Office zaprezentowało także Mango. W sieciówce znajdziemy bardzo modne damskie garnitury, eleganckie płaszcze i proste, nowoczesne sukienki.
Mango Office Mango Office Mango Office

Kobiece garnitury

Podczas pokazów kolekcji na jesień i zimę 2015, furorę robiły eleganckie, damskie garnitury. Dobrze skrojone i dopasowane wyglądają nie tylko profesjonalnie, ale także ultra kobieco. Mango proponuje m.in. modele w męskim stylu: z szerokimi spodniami, oversizowymi marynarkami czy przedłużanymi kamizelkami.

Mango OfficeMango Office

Mango OfficeMango Office

Mango Office Mango Office Mango Office

Prosto i z klasą

Nieodłącznym elementem jesiennych, eleganckich stylizacji są proste płaszcze. Klasyczny beżowy trencz czy granatowy prochowiec sprawdzi się w każdej sytuacji. To idealne wykończenie biurowych zestawów.

Nowoczesna elegancja w kolekcji Mohito Simple Office>>

Mango OfficeMango Office

Mango Office Mango Office Mango Office

Subtelna elegancja

Propozycje Mango to prosta i subtelna elegancja. Brak to przesadzonych form, krzykliwych kolorów czy oryginalnych faktur. Stylizacje są stonowane, ale nowoczesne: zapewniają to surowe cięcia, kobiece fasony i nieoczywiste połączenia.

Zobacz także: Nowoczesna klasyka w Pretty One: kolekcja jesień - zima 2015>>

Mango OfficeMango Office