H&M na jesień: nowoczesna klasyka

W tym miesiącu H&M przedstawia kolekcję nowoczesnych, ponadczasowych ubrań i dodatków, których nie może zabraknąć w żadnej szafie. Kolekcja Modern Classic Premium przybliży cię o krok do skomponowania garderoby idealnej.
H&M nowa kolekcja na jesień H&M nowa kolekcja na jesień H&M - klasyka na jesień

Garderoba idealna według H&M

Prostota wraca do łask w wielkim stylu - najważniejsze są teraz interesujące kompozycje i dobrze dobrane fasony. Zeskocz z karuzeli mody i spróbuj znaleźć ponadczasowy płaszcz, idealną parę butów lub sukienkę, która będzie pasować na każdą okazję.

Obserwujemy obecnie trend dążenia do prostoty i tworzenia stylizacji, które wyglądają współcześnie w dorosły, a nie modny sposób. I tak się to wszystko zaczęło.

Jak mówi Ann-Sofie Johansson, szefowa działu projektów w H&M, w tym sezonie nadszedł właściwy czas na taką kolekcję. Kolekcja Modern Classic Premium będzie dostępna w wybranych sklepach i online od 18 września.

SZUKASZ BUTÓW NA JESIEŃ? ZOBACZ NAJNOWSZE KOLEKCJE >>

Znajdzie się w niej wiele niezbędnych ubrań i dodatków, kilka wyrazistych elementów, a także rzeczy, których nie powinno zabraknąć w żadnej garderobie - stylowe buty na co dzień, miękkie dzianinowe czapki z domieszką kaszmiru czy eleganckie skórzane torby.

Bardzo łatwo jest komponować różne zestawienia, ponieważ wszystko do siebie pasuje. Chcieliśmy, aby ta kolekcja była ponadczasowa i została w szafie na wiele sezonów- podkreśla Ann-Sofie Johansson.

H&M na jesień H&M na jesień Jesienna kolekcja H&M

Jakość przede wszystkim

Projektanci wybrali stonowane kolory i skoncentrowali się na krojach oraz jakości.

WOLISZ MOCNY KOLOR? SPRAWDŹ SUKIENKI NA JESIEŃ Z NAJNOWSZYCH KOLEKCJI >>

Wiele uwagi poświęciliśmy składowi ubrań, łączyliśmy też różne materiały w poszukiwaniu interesującego efektu. W kolekcji znalazły się też ubrania na wieczorne wyjścia, takie jak przejrzysty top z cekinami, i współczesna wariacja na temat małej czarnej.

H&M kolekcja jesienna H&M kolekcja jesienna H&M jesień 2014

Elegancja i klasyka

Kolekcja Modern Classic Premium ma ułatwić kobietom stworzenie garderoby idealnej. Trafiły do niej nawet skórzane buty sportowe w wytłaczane wzory.

TOREBKI Z NAJNOWSZYCH KOLEKCJI! SPRAWDŹ! >>

Wszyscy je teraz noszą! Chcieliśmy zaprojektować ładne buty sportowe - takie, które można założyć nawet do eleganckiego płaszcza. Wnoszą one do klasycznej stylizacji trochę luzu i swobody - to nasz ulubiony look!

Więcej o: