Ubierz się na narty - modna na stoku

Sezon narciarski w pełni! Nawet jeśli nie jesteś jeszcze w mroźnym Zakopanem, ale planujesz swój zimowy wyjazd za kilka tygodni, to ten artykuł jest dla Ciebie!

Co musi znaleźć się w walizce?

Zimowy wyjazd w góry, to świetny sposób na aktywny wypoczynek. Szczególnie cieszą się miłośnicy zimowych sportów, którzy już zacierają ręce na myśl o zjazdach ze stoku. Tego rodzaju wyjazdy niosą ze sobą długą listę rzeczy, które będą Ci niezbędne. W Twojej walizce musi znaleźć się: ciepła i nieprzemakalna narciarska kurtka, spodnie narciarskie, rękawice i bielizna termoaktywna.

Kurtka narciarska

Podczas kupna nowej kurtki nie podejmuj decyzji pochopnie. Kurtka powinna być wodoszczelna, wiatroszczelna, a przy tym wszystkim oddychająca. Podczas wyboru odpowiedniego modelu ważny jest rozmiar. Przy podnoszeniu rąk kurtka nie może podciągać się do góry. Zadbaj o odblaski zwłaszcza na z tyłu kurtki. Ważnym elementem jest również kaptur. Musi być od wystarczająco elastyczny, abyś mogła go bez trudu naciągnąć na kask kiedy będzie mroźnie i wietrznie.

Widoczna na stoku

Na stoku panują zwykle trzy podstawowe kolory ubrań: czarny, granatowy i czerwony. Dlatego wyróżnij się i postaw na kurtkę w soczystym kolorze. Nie tylko będzie łatwiej znaleźć Cię wśród setek ludzi na stoku, ale nie zmyjesz się z tłumem i pokażesz swój styl. Producenci sportowego ubioru zadbali o to, abyś mogła przebierać w dziesiątkach propozycji. Modne są kurtki przepasane paskiem w talii. Dzięki temu zachowasz swoje kształty i wciąż będziesz mogła czuć się kobieco w grubych warstwach odzieży.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: