Bomber jacket - przegląd najciekawszych klasycznych modeli z sieci

Przegląd najciekawszych propozycji na jesienne chłody - tym razem szukamy klasycznej kurtki typu bomber. Aż 25 najmodniejszych propozcyji z cenami.

Typowa kurtka bomber może okazać się trudną zdobyczą, gdy polujemy na nią w klasycznym wydaniu. Ale na szczęście my wiemy gdzie szukać. Kurtki typu bomber jacket to idealne okrycie wierzchnie na okres przejściowy.A jako że chłodne dni zbliżają się do nas wielkimi krokami  - nie ma na co czekać do ostatniej chwili.

Bomber jacket jest jedną z naszych ulubionych perełek z szuflady unisex. Modele damskie poza rozmiarem niewiele różnią się od męskich. Przyznajmy to wprost - najlepiej czujemy się w podkradzionych kurtkach od naszych facetów, ale swoją też wypada mieć. Poza tym bomber jacket to typowa kurtka miejska. Jest wprost stworzona do streetowych stylizacji. Genialnie wygląda zarówno w opcji minimalistycznej, jak i rebel. Do pierwszej wystarczy założyć klasyczne jeansy i prosty t-shirt, natomiast niesforna wersja świetnie wygląda w towarzystwie poszarpanych jeansów, koszulki z nadrukiem i sportowych butów. Wymykając się stereotypom zakładamy bomber jacket do sukienek i ciężkich butów na obcasie lub sportowych butów na koturnie.

A jak Wy nosicie swoje bomberki? W naszej galerii znajdziecie wyselekcjonowany przegląd 25 kurtek bomber jacket dostępnych w sieci wraz z cenami.

Więcej o: