Testujemy: serum i krem z linii Hydro Care marki Bandi

Od pewnego czasu coraz więcej mówi się o kosmetykach polskiej firmy Bandi. Postanowiłam wypróbować linię przeznaczoną dla wieku 20+.

Zdaniem produkcenta

Kosmetyki z linii Hydro Care dbają o odpowiednie nawilżenie wysuszonej i odwodnionej skóry. Bogaty skład substancji aktywnych ochroni przed nadmierną utratą wody przy zachowaniu pełnego komfortu stosowania, dzięki ultralekkiej konsystencji i świeżemu zapachowi. Skóra staje się gładka i elastyczna. Krem zapewnia głębokie nawilżenie i wygładzenie drobnych zmarszczek. W efekcie możesz cieszyć się świeżym i promiennym wyglądem cery. Kosmetyk jest przeznaczony do każdego typu cery: normalnej, mieszanej, tłustej i suchej.

Sprawdzamy!

Podczas testu używałam Serum Intensywnie Nawilżającego oraz Kremu Intensywnie Nawilżającego. Oba kosmetyki stosowałam rano przed wykonaniem makijażu. Po wchłonięciu się serum, nakładałam krem.

Oba testowane produkty mają bardzo przyjemny, świeży zapach. Zaskoczyła mnie lekka konsystencja i natychmiastowe wchłanianie. Nie pozostawiają na skórze tłustego filmu, dzięki czemu łatwo można wykonać makijaż i długo się on utrzymuje. Nie mam też wrażenia, że po użyciu kremów cera staje się bardziej świecąca.

Podczas stosowaniu obu kosmetyków skóra jest świetnie nawilżona i gładka. Cieszy mnie również możliwość stosowania serum w okolicy oczu, bo dzięki temu nie muszę używać w tym miejscu innego produktu.

W ciągu tygodniowego testu nie dostrzegłam wad obu kosmetyków. A co Wy o nich sądzicie? Miałyście okazję wypróbować?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: