Plis please! Wielki przegląd spódnic i sukienek

Sukienki i spódnice, casualowe i eleganckie, długie i krótkie - chyba nie dacie się długo prosić?

Już dawno porzuciłyśmy baskinki na rzecz następnych królowych sezonu. Szukacie czegoś zupełnie nowego? Tym razem śmiało możemy zastąpić je plisami. Dobrze przepatrzcie własne szafy, bo po małej przerwie plisy znowu wracają do łask.

Z nadchodzącą jesienią i chłodniejszymi temperaturami dziewczęcy look będziemy budować za pomocą plisowanych oraz skórzanych spódnic. Wracające trendy z minionych lat odradzają się w wersji vintage. Na naszych ulicach na nowo zagości szyk lat 70. Plisowane spódnice i sukienki będziemy nosiły z ciepłymi, oversizowymi swetrami i luźnymi kardiganami. Nonszalancji w wydaniu casualowym dodadzą stylizacjom waterfalle w modnych wzorach. Do plisowanych sukienek i spódnic rewelacyjnie wyglądają buty na grubych obcasach, do których zakładamy lekko wystające ponad cholewkę skarpetki.

Cieszymy się ostatnimi ciepłymi podrygami lata, ale myśl o zbliżającym się oziębieniu wpływa bardzo inspirująco na nasze modowe wizje. Mamy nadzieję, że widać to po naszych artykułach. W tej galerii mamy dla Was masę plisowanych propozycji.

Więcej o: