Birkenstocki hit lata 2015, zobacz najmodniejsze klapki na ten sezon

Okrzyknięte najbrzydszym trendem lata 2013- szpitalne klapki, zawładnęły światem mody i przeistoczyły się w absolutny must have tego sezonu, polecany przez polskie blogerki modowe.

Najbardziej wygodne buty na plażę, baseny czy upalne lato w mieście- klapki. Od zwykłych basenowych klapek tzw. Kubota, po japonki z cienkimi paskami aż po najmodniejsze tego sezonu Birkenstocki. Mamy w czym wybierać tego lata. Jednakże furorę robią niemieckie Birkenstocki, które są wręcz uwielbiane przez polskie blogerki modowe np. Jemerced. Są to potężne, ciężkie klapki najczęściej zakryte, z grubymi paskami. Podeszwa to imitacja drewienka bądź korkowej faktury. Kojarzą się najbardziej ze szpitalnym korytarzem, ponieważ dzięki temu, że są bardzo wygodne niejedna pielęgniarka takie ma na sobie. Oprócz szpitalnych możemy znaleźć piękne i oryginalne wzory. Najmodniejsze w tym sezonie są w kwiatowe printy bądź frędzle. Często wybierane są również te świecące z połyskującego materiału i klasyczne białe. Oprócz standardowej płaskiej podeszwy, możemy wybrać również te na koturnie bądź z lekkim obcasem. Świat mody oszalał na ich punkcie, nic więc dziwnego, że i blogerki modowe. Na pokazach mody możemy znaleźć nawet modele wyściełane futerkiem dla większej wygody chodzenia.

Z racji tego, że klapki stały się hitem i nie jedna z nas na pewno w te wakacje się w takie zaopatrzy, sklepy internetowe przygotowały olbrzymią bazę najróżniejszych modeli. Wystarczy poszukać najciekawszych dla siebie i cieszyć się z ich noszenia, a podobno jak raz włożymy je na stopy, nie będziemy chciały się ich pozbyć. Tylko gorzej z pogodą, bo jak na razie nie zachęca do odkrywania stóp.

Więcej o: