HIT: trend Workhouse według River Island

River Island stawia na robotniczy, nowoczesny luz w grunge'owym stylu!

Workhouse to idealny styl na wolne, jesienne popołudnia i weekendy. Znajomo wyglądające modele i kroje ubrań wzbogacone zostały śmiałymi wzorami oraz innowacyjnymi wykończeniami, które pozostają w grunge'owej estetyce.

Bazą dla tego trendu pozostają nie tylko kraciaste koszule, luźne wełniane czapki i powyciągane swetry, ale także zwierzęce czy kwiatowe wzory. Nieodłącznym elementem są przede wszystkim ponadczasowe dżinsy, które dodają stylizacjom jeszcze bardziej casualowego i swobodnego charakteru. Kluczem do płynnego opanowania trendu Workhouse są odpowiednio dobrane zestawienia wzorów i materiałów.

Workhouse według River Islandfot. sweter River Island - ok. 179 zł

 

W ofercie River Island znajdziemy więc ciepłe wełniane czapki w najróżniejszych wzorach i kolorach, które z pewnością przydadzą się na chłodne jesienne dni i urozmaicą wrześniowe stylizacje. Długie, oversize'owe swetry zdobione lamparcimi cętkami lub dużymi kwiatami róż dodadzą wyrazistego charakteru. Podstawą pozostaną jednak nieśmiertelne dżinsy - w najróżniejszych odcieniach niebieskiego, gładkie, przecierane, dopasowane albo w stylu boyfriend. Zobaczcie same w GALERII!

Przybliżone ceny: czapki ok. 49,90 zł, swetry ok. 179 zł, dżinsy ok. 199 zł.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Quiz

Zdjęcie April Bransoletka Merita
Zdjęcie Bersani Bransoletka 127499C
Zdjęcie Bersani Bransoletka 150811A
Zdjęcie Avanti Bransoletka Shary
April Bransoletka Merita Bersani Bransoletka 127499C Bersani Bransoletka 150811A Avanti Bransoletka Shary
Sprawdź ceny >
Sprawdź ceny >
Sprawdź ceny >
Sprawdź ceny >
zobacz inne bransoletki damskie w
Więcej o: