Flatformy - ponad 50 propozycji!

Śladem Miucci Prady... Skusisz się na "najbrzydsze buty sezonu"?
Flatformy - najbrzydsze buty sezonu Śladem Miucci Prady... Skusisz się na "najbrzydsze buty sezonu"? Flatformy - platformy w płaskiej wersji - pojawiły się w wielu kolekcjach na wiosnę i lato 2012. Zostały okrzyknięte najbrzydszymi butami sezonu. Platformy w płaskiej wersji, którą niegdyś nazwano by "słoniną", pojawiły się w wielu kolekcjach na wiosnę i lato 2012. Część fashionistek pokochała je od pierwszego wejrzenia i z sukcesem wprowadziła do swojej garderoby, a druga część została zagorzałymi przeciwniczkami tych "najbrzydszych butów sezonu". W letnich kolekcjach pojawiło się mnóstwo modeli flatform. Czy wam też kojarzą się ze Spice Girls?

Platformy w płaskiej wersji, którą niegdyś nazwano by "słoniną", pojawiły się w wielu kolekcjach na wiosnę i lato 2012. Część fashionistek pokochała je od pierwszego wejrzenia i z sukcesem wprowadziła do swojej garderoby, a druga część została zagorzałymi przeciwniczkami tych "najbrzydszych butów sezonu".

Flatformy, flatforms, platformy, buty damskie, obuwie, modne buty na lato 2012, brzydkie buty, koturny

Fot. trampki TopShop - ok. 110 zł

Koniecznie obejrzyjcie przygotowaną przez nas GALERIĘ z mnóstwem przykładów flatform i napiszcie w komentarzach jaki macie stosunek do tego typu podeszwy. Czy wam też kojarzy się ze Spice Girls? ;)

Czytaj dalej:

Najwygodniejsze buty - z River Island!

Street Fashion: Odblaskowe kolory i kicz
Więcej o: