Mohito by The Sea

Marynistyczny styl wciąż ma się dobrze. Twarzowe paski, groszki i zestawienia czerwieni z bielą i granatem to dobra propozycja na lato, nawet jeśli nie posiada się jachtu.
Mohito by The Sea Marynistyczny styl wciąż ma się dobrze Mohito by The Sea: marynistyczny styl, paski, groszki i zestawienia czerwieni z bielą i granatem to dobra propozycja na lato, nawet jeśli nie ma się jachtu. Mało która stylizacja tak bardzo kojarzy nam się z latem, przyjemnym spędzaniem czasu i przygodą jak marynarski styl. Dzikie wybrzeża, spokojne wody jeziora, małe przystanie, wiatr we włosach, opalanie na pokładzie. Zwykła bluzka w paski czy połączenie czerwonej koszulki z białymi szortami wywoła w was ducha pokładowego majtka. Ciekawe, że taki look może wyglądać zarówno bardzo bezpretensjonalnie, jak i bardzo elegancko. Liczą się dodatki. Czerwone szpilki, duże okulary o ukochanym przez Audrey Hepburn kształcie i mały żakiecik zarzucony na ramiona zmieniają cię w królową nadmorskiej promenady. Wąskie spodenki do kolan i sweterek z krótkim rękawem to strój wygodny i dodający uroku. Oprócz typowych połączeń kolorystycznych dla tego stylu, znajdziecie tu sporo beży i bieli, które dodają strojom nutki romantyzmu. Fantastycznie twarzowe, dziewczęce, odejmujące lat stroje, które proponuje Mohito w swojej specjalnej, morskiej kolekcji, by The Sea, powinny stać się dla was inspiracją, co zabrać na polski Bałtyk. Nawet na wakacjach warto bowiem ubierać się z gracją, zachowując swój styl i upodobanie do elegancji.

Mało która stylizacja tak bardzo kojarzy nam się z latem, przyjemnym spędzaniem czasu i przygodą jak marynarski styl.

Dzikie wybrzeża, spokojne wody jeziora, małe przystanie, wiatr we włosach, opalanie na pokładzie - czujecie już ten nastrój?

Zwykła bluzka w paski czy połączenie czerwonej koszulki z białymi szortami wywoła w was ducha pokładowego majtka.

Granat, czerwień i paski, Mohito by The Sea

Ciekawe, że taki look może wyglądać zarówno bardzo bezpretensjonalnie, jak i bardzo elegancko. Liczą się dodatki. Czerwone szpilki, duże okulary o ukochanym przez Audrey Hepburn kształcie i mały żakiecik zarzucony na ramiona zmieniają cię w królową nadmorskiej promenady. Wąskie spodenki do kolan i sweterek z krótkim rękawem do strój wygodny i dodający uroku.

Oprócz typowych połączeń kolorystycznych dla tego stylu, znajdziecie tu sporo beży i bieli, które dodają strojom nutki romantyzmu.

Fantastycznie twarzowe, dziewczęce, odejmujące lat stroje, które proponuje Mohito w swojej specjalnej, 'morskiej' kolekcji, By The Sea, powinny stać się dla was inspiracją, co zabrać na polski Bałtyk. Nawet na wakacjach warto bowiem ubierać się z gracją, zachowując swój styl i upodobanie do elegancji.

Więcej:

Gino Rossi, wiosna/lato 2011

Gino Rossi - wiosna/lato 2011