Reebok EasyTone - buty i kolekcja ubrań

Buty Reebok EasyTone pozwalają kobietom wzmacniać i formować mięśnie pośladków i nóg dzięki umieszczonym w nim wkładkom balansującym. Wiosną 2011 do butów dołącza linia odzieży pomagającej w formowaniu sylwetki. Twarzą wiosennej kolekcji została Edyta Herbuś.
Reebok EasyTone - kolekcja ubrań Do butów Reebok EasyTone dołącza linia odzieży pomagającej w formowaniu sylwetki W sezonie wiosna/lato 2011 do butów Reebok EasyTone dołącza kolekcja ubrań. To innowacyjna na świecie linia odzieży służąca formowaniu i kształtowaniu sylwetki. W sezonie wiosna/lato 2011 do butów Reebok EasyTone dołącza kolekcja ubrań pod tą samą nazwą. Projektanci Reebok stworzyli innowacyjną na świecie linię odzieży pomagającej w formowaniu i kształtowaniu sylwetki. Wszystkie ubrania zaprojektowano tak, by aktywowały kluczowe partie mięśni podczas codziennych zajęć. Stroje mają wbudowane taśmy ResisTone z elastycznego materiału, powodujące powstawanie oporu przy każdym ruchu. Przygotowując najnowszą kolekcję projektanci podparli się badaniami anatomicznymi i rozmieścili taśmy w strategicznych dla ubrań punktach, czyli tam, gdzie najbardziej przylegają do ciała. W kolekcji Reebok EasyTone znalazły się m.in. formujące nogi i pośladki stylowe buty EasyTone Reenew. Model dostępny jest w wersji białej. Zdobią go detale w kolorze malibu blue lub indian magenta stanowiącym sekret damskiej kolekcji Reebok EasyTone. Ten ciepły odcień różu noszą także: top Sless Taped i t-shirt Taped SS. Uzupełnieniem stroju są czarne spodnie EasyTone Capri i spodenki EasyTone Short. Dolne partie odzieży, czyli spodnie, szorty i krótkie spodenki, przy każdym kroku aktywują ścięgna oraz mięśnie pośladków i czworogłowe ud. Górne partie odzieży - koszulki z krótkim rękawem, bezrękawniki - formują górne części ciała, wymuszając przy tym jego prawidłową postawę. Ceny: Buty Reebok EasyTone Reenew - 359 zł, top Reebok EasyTone Sless Taped - 179 zł, T-shirt Reebok EasyTone Taped SS - 199 zł, spodnie Reebok EasyTone Capri - 249 zł, spodnie Reebok EasyTone Short - 189 zł.

Buty EasyToneReeboka pojawiły się latem zeszłego roku i wywołały furorę. Obiecują one bowiem większą pracę mięśni nóg i pośladków podczas biegów, ćwiczeń i zwykłych spacerów, a tym samym szybciej widoczne efekty.

Obuwie Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które wraz z technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięśnie nóg z każdym krokiem. Kiedy spacerujesz w butach EasyTone powietrze przechodzi płynnie spod podkładki pod piętą do podkładki w przedniej części stopy. W efekcie kluczowe mięśnie nóg i pośladków są zmuszone do intensywniejszej pracy.

Faktycznie, w butach biega się trudniej i trudniej zachować w nich balans na zajęciach z fitnesu. Nogi męczą się szybciej, ale można się do tego równie szybko przyzwyczaić. Jednocześnie buty te są niezwykle wygodne, dobrze amortyzują od podłoża, można nawet powiedzieć, że podczas biegu ma się uczucie 'latania' nad powierzchnią, tak łatwo stopa odbija się od podłoża.

Rewolucyjne buty Reebok EasyTone mają już liczne grono fanek na całym świecie! Należą do nich m.in. znane modelki - Miranda Kerr, Bar Rafaeli, Kendra Wilkinson, Whitney Port oraz wokalistki - Nicole Scherzinger, Kim Kardashian i Sarah Harding. W tym sezonie do gwiazd, które chętnie pokazują się EasyTone dołączyła Edyta Herbuś, która została twarzą tej kolekcji. Edyta jako tancerka prowadzi bardzo aktywny tryb życia, można jej więc zaufać jeśli chodzi o testowanie sprawności i przydatności obuwia sportowego:

Mój zawód wymaga ode mnie zgrabnej sylwetki. Przez wiele lat intensywnych treningów tanecznych nie miałam z tym problemu. Dziś nadmiar obowiązków zawodowych sprawia, że nie zawsze znajduję czas na regularne ćwiczenia. Dlatego postanowiłam wypróbować buty Reebok EasyTone, które pomagają kształtować mięśnie pośladków i nóg podczas codziennych aktywności. Teraz mimo wielu obowiązkowych zajęć mogę dbać o swoją sylwetkę. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak widocznych zmian. Jestem mile zaskoczona.

Edyta Herbuś twarzą kolekcji Reebok, EasyTone, wiosna 2011

W sezonie wiosna/lato 2011 do butów dołącza kolekcja ubrań Reebok EasyTone. Projektanci Reebok stworzyli innowacyjną na świecie linię odzieży pomagającej w formowaniu i kształtowaniu sylwetki. Wszystkie ubrania zaprojektowano tak, by aktywowały kluczowe partie mięśni podczas codziennych zajęć. Stroje mają wbudowane taśmy ResisTone z elastycznego materiału, powodujące powstawanie oporu przy każdym ruchu. Przygotowując najnowszą kolekcję projektanci podparli się badaniami anatomicznymi i rozmieścili taśmy w strategicznych dla ubrań punktach, czyli tam, gdzie najbardziej przylegają do ciała.

W kolekcji Reebok EasyTone znalazły się m.in. formujące nogi i pośladki stylowe buty EasyTone Reenew. Model dostępny jest w wersji białej. Zdobią go detale w kolorze malibu blue lub indian magenta stanowiącym sekret damskiej kolekcji Reebok EasyTone. Ten ciepły odcień różu noszą  także: top Sless Taped i t-shirt Taped SS. Uzupełnieniem stroju są czarne spodnie EasyTone Capri i spodenki EasyTone Short.

Dolne partie odzieży, czyli spodnie, szorty i krótkie spodenki, przy każdym kroku aktywują ścięgna oraz mięśnie pośladków i czworogłowe ud. Górne partie odzieży - koszulki z krótkim rękawem, bezrękawniki formują górne części ciała, wymuszając przy tym jego prawidłową postawę.


Ceny:
Buty Reebok EasyTone Reenew - 359 zł
Top Reebok EasyTone Sless Taped - 179 zł
T-shirt Reebok EasyTone Taped SS - 199 zł
Spodnie Reebok EasyTone Capri - 249 zł
Spodnie Reebok EasyTone Short - 189 zł

Więcej:

MBT, pierwszy salon firmowy w Polsce

Pierwszy firmowy salon obuwia MBT w Polsce

Więcej o: