Mango i Scarlett po raz czwarty - wiosna 2011!

Scarlett Johansson oddaje ducha Mango. Jest stylowa, seksowna, wie w czym dobrze podkreślić swoją sylwetkę i potrafi nosić ubrania z gracją.
Mango i Scarlett znowu razem Scarlett Johansson oddaje ducha Mango. Scarlett Johansson oddaje ducha Mango. Aktorka po raz czwarty została twarzą kampanii reklamowej marki. W krótszej fryzurze sfotografował ją Mario Sorrenti. Scarlett Johansson jest stylowa, seksowna, wie w czym dobrze podkreślić swoją sylwetkę i potrafi nosić ubrania z gracją. Aktorka po raz czwarty została twarzą kampanii reklamowej Mango. W nowej, krótszej fryzurze, sfotografował ją Mario Sorrenti. Zdjęcia zrealizowano w luksusowej willi w Barcelonie, a aktorka w rogowych okularach i rozkloszowanej sukience wygląda jak żywcem wyjęta z lat 50. To zupełnie inny styl niż ten prezentowany przez markę w zeszłym roku. Scarlett wygląda na bardziej dojrzałą, ubrania są mniej dziewczęce, a bardziej wyjściowe i eleganckie. Zgodnie z trendami, aktorka na zdjęciach ma na sobie małe sweterki, sukienkę we wzorki, kraciaste spodnie do kostek. Stylizacja Jane How podkreśla jej bardziej wyrafinowaną stronę, nie skupiając się tym razem na seksualności Scarlett.

Scarlett Johansson po raz czwarty została twarzą kampanii reklamowej Mango. W nowej, krótszej fryzurze, sfotografował ją Mario Sorrenti.

Zdjęcia zrealizowano w luksusowej willi w Barcelonie, a aktorka w rogowych okularach i rozkloszowanej sukience wygląda jak żywcem wyjęta z lat 50. To zupełnie inny styl niż ten prezentowany przez markę w zeszłym roku. Scarlett wygląda na bardziej dojrzałą, ubrania są mniej dziewczęce a bardziej wyjściowe i eleganckie.

Zgodnie z trendami, aktorka na zdjęciach ma na sobie małe sweterki, sukienkę we wzorki, kraciaste spodnie do kostek. Stylizacja Jane How podkreśla jej bardziej wyrafinowaną stronę, nie skupiając się tym razem na seksualności Scarlett.

Sweterek też może być seksowny, Mango, wiosna 2011

Odrobina retroi kobiecości. Kolekcja 'Modernist Resort' to raczej prosta sylwetka, gdzie epatuje się nie krojem ale kontrastem kolorów czy wzorów. Mamy więc paski, ciapki, ale też jednokolorowe sukienki w czerwieni, żółci i pomarańczu. Dobrze w takim towarzystwie prezentuje się beż, wspomagany przez niebieski marynarski kolor.

Więcej:

Mango, wiosna/lato 2011

Mango wiosna/lato 2011 - prosto z wybiegu