Topshop szykuje się na wiosnę. Znamy nową twarz marki!

Pierwszy raz w kampanii Topshop wystąpiła jako młoda dziewczyna 8 lat temu. W międzyczasie była aniołkiem Victoria's Secret i pojawiła się na 34 okładkach magazynu Vogue. Tej wiosny znowu będzie twarzą brytyjskiej marki...

Karlie Kloss to modelka o wielu pasjach, która może stać się inspiracją dla niejednej z nas. Odnosi ogromne sukcesy w świecie modelingu. Wzięła udział w najważniejszych kampaniach dla Diora, Marca Jacobsa i Topshop. Znalazła się też na liście dziesięciu najlepiej opłacanych modelek Forbes'a. Zdjęciami z backstage'u sesji zdjęciowych dzieli się na swoim kanale na YouTube. Ale to nie wszystko!

 

Topshop wiosna 2016Topshop wiosna 2016

 

Karlie Kloss prowadzi blog kulinarny i otworzyła firmę produkującą bezglutenowe ciasteczka. Ostatnio zafascynowało ją programowanie. Nauczyła się kodować, a następnie ufundowała stypendium Kode with Karlie dla 21 dziewczyn z 11 stanów.

Kate Phelan, dyrektor kreatywna marki: "To bardzo ekscytujące ponownie współpracować z Karlie, 8 lat po jej pierwszych krokach w świecie modelingu i pierwszej kampanii dla Topshop, stworzonej wspólnie z Jourdan Dunn. Karlie jest kultową twarzą Topshop i wzorem współczesnej kobiety - słynna osobistość świata mody, businesswoman, przedsiębiorca, filantropka, która dzięki swoim talentom, ambicjom i pasjom dociera do wszystkich klientek Topshop.”

 

Topshop wiosna 2016Topshop wiosna 2016

 

Sesja zdjęciowa kolekcji Topshop na wiosnę i lato 2016 odbyła się w Nowym Jorku. Za obiektywem stanął fotograf Tyrone Lebon, zaś stylizacje przygotowała dyrektor kreatywna Kate Phelan. Ubrania i akcesoria przedstawione na zdjęciach są już dostępne w salonie marki w Złotych Tarasach w Warszawie.

Topshop to marka o wielu twarzach, co przejawia się również w kolekcji na wiosnę 2016. Obok klasycznych ubrań, które spokojnie włożysz do pracy i zawsze wtedy, gdy chcesz wyglądać elegancko, znajdziesz rockendrolowe motywy. Eleganckie marynarki, spodnie o prostym kroju i casualowe bluzki sąsiadują na półkach z sukienkami z odważnymi wycięciami i złotymi detalami.

Więcej o: