Makijaż na sylwestra - wyglądaj jak gwiazda hollywood

Makijaż jest bardzo ważnym elementem całej naszej stylizacji, zwłaszcza jeśli wybieramy się na zabawę sylwestrową!

Dobierz makijaż do stylizacji

To, czy nasz makijaż będzie mocny i teatralny, czy subtelny i dziewczęcy zależy od naszej wizji i całości stylizacji. Jeśli Twoja kreacja jest pełna przepychu i fantazyjnych wzorów, to lepiej zrezygnuj z ostrego make-up'u. Chodzi o to, aby podkreślić swoją stylizację, a nie ją przyćmić.

Strobing

W tym sezonie, po trendzie na mocne konturowanie twarzy niczym Kim Kardashian, przyszła moda na strobing. Storbing, polega na rozświetleniu określonych punktów na naszej twarzy i pozostawienie jej w naturalnym tonie. Do tego makijażu potrzebny Ci będzie dobry rozświetlacz, najlepiej nabłyszczający bez brokatowych drobinek, i muśnięciem nim okolicy szczytów kości policzkowych, kości na czole, łuku kupidyna, czyli miejsca nad górną wargą oraz środkowej linii nosa. Pozostawiając twarz w naturalnych odcieniach możesz delikatnie pomalować powieki srebrnym lub złotym cieniem i podkreślić usta krwisto czerwoną szminką. Taki make-up świetnie sprawdzi się do dziewczęcych i delikatnych kreacji.

Strobinggroszki.pl

Mocny makijaż

Sylwester, to dobra okazja, aby poszaleć ze swoim wyglądem. Mocny makijaż sprawdzi się do eleganckich stylizacji i balowych sukien. Kierujemy się zasadą 'co za dużo to niezdrowo'. Przy mocnych oczach rezygnujemy z ciemnej pomadki i odwrotnie. Klasycznym, ale zawsze dobrze wyglądającym makijażem oczu jest smoky eyes. Do takiego makijażu potrzebujemy trochę umiejętności i odpowiednich pędzli, aby zblendować wszystkie odcienie. Jeśli zdecydujesz się na podkreślenie ust, to postaw na kobiece kreski na powiekach.

Pamiętaj, aby sylwestrowy makijaż dobrze zabezpieczyć utrwalaczami do make-up'u! Wtedy efekt utrzyma się do samego rana!

Makijaż na sylwestragroszki.pl

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: