Reserved - zapowiedź zimowego lookbooka

Zobacz co przygotowała dla nas marka Reserved na sezon zimowy - mamy piękne zdjęcia autorstwa Marcina Tyszki!

Co sezon z niecierpliwością czekamy na pierwsze odsłony kampanii jednej z najsłynniejszych polskich sieciówek - Reserved. W najnowszym lookbooku zaprezentowano kilka linii marki, które łączy jeden wspólny wątek - trendy mody lat 70. Również i tym razem do współpracy został zaproszony Marcin Tyszka, odpowiedzialny za zdjęcia do kampaniii zimowej. Naszym zdaniem zimowa kolekcja Reserved zapowiada się bardzo, ale to bardzo ciekawie.

Zimowe propozycje od ReservedZimowe propozycje od Reserved

 

Stylowo i ciepło - te dwie cechy to nasz motyw przewodni jesiennych stylizacji. Reserved genialnie wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. Czego możemy spodziewać się po najnowszej zimowej kolekcji? Znajdziemy tam wszystko to, czego dusza i ciało pragnie zaraz po nadejściu pierwszych sezonowych chłodów: sukienki i tuniki wykonane z grubych, miłych w dotyku materiałów o mięsistej fakturze, futerka, przytulne sweterki, od których nie będziecie mogły się oderwać. Poza tym szukając idealnego płaszcza śmiało możecie zacząć (i skończyć) swoje łowy w Reserved. Marka proponuje zarówno klasyczne w kroju płaszcze, jak również nowoczesne fasony i wzory okryć wierzchnich.

Przy tak szerokiej palecie możliwości stylizacyjnych możemy stworzyć szalenie kreatywne zestawy, które łączą w sobie ciekawe faktury, modne kroje i dominujący trend tego sezonu - modę lat 70. A wszystko to w niepowtarzalnym stylu. Już nie możemy doczekać się dalszej odsłony propozycji Reserved.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ