Jesienna kampania Zalando - zobacz ją u nas!

Jest już nowa kampania sklepu internetowego Zalando. Zobacz!

Od 13 września mamy możliwość oglądania nowej, jesiennej kampanii Zalando, w której sklep zachęca kobiety, aby nie bały się poszukiwania swojego ideału zarówno jeżeli chodzi o ubrania, jak i o sposób na idealne życie.

W nowej kampanii zobaczymy pewną siebie kobietę, która wie dokładnie czego pragnie. Świadomie dobiera swoją garderobę tak, aby odzwierciedlała jej charakter. Czasami jednak, tak samo jak w życiu, mamy problem z podjęciem decyzji i trudno jest nam wybrać coś, co perfekcyjnie pasuje do naszego stylu, dlatego Zalando posiada szeroką ofertę oraz szereg elastycznych rozwiązań, które pomagają nam dokonać wyboru. Sklep posiada aż 1500 znanych marek w swojej ofercie!

Zalando chce, aby robienie zakupów przez internet było nie tylko łatwe, ale też przyjemne i relaksujące. Dzięki internetowemu sklepowi każda kobieta może skompletować swoją garderobę od stóp do głowy za pomocą kilku kliknięć myszką i bez potrzeby wychodzenia z domu. Dzięki temu Twój własny dom może stać się prywatną przymierzalnią, gdzie w spokoju możesz wypróbować zamówione ubrania, a jeśli okaże się, że jednak Ci nie pasują, to możesz je zwrócić w ciągu 100 dni bez ponoszenia żadnych kosztów. Szybko, przyjemnie i prosto!

 

Więcej o: