Przegląd: jeansy z kolekcji na lato 2015 [H&M, Mango, Troll, Top Secret, Reserved i inni...]

Przedstawiamy przegląd jeansów z letnich kolekcji. Może wybierzesz wśród nich coś dla siebie? Proponujemy same sprawdzone sklepy: H&M, Mango, Troll, Top Secret, Reserved, Mohito, Cropp i inni...

Tego lata możesz wybierać spośród kilku najpopularniejszych modeli jeansów. Obcisłe biodrówki stanowią numer jeden wśród sklepowych półek. Zakładaj je nie tylko do bluzek czy topów, ale również do nieco dłuższych tunik. Od zimy utrzymuje się moda na marmurkową teksturę jeansu oraz na naszywki. Wybierając gładkie, ciemniejsze modele możesz liczyć na to, że nie zawiodą Cię również podczas bardziej formalnych wyjść. Tego typu spodnie tworzą zgrany duet z żakietem i koszulą.

Boyfriendy to luźne jeansy, które najczęściej mają liczne przetarcia. Ze względu na swoją objętość mogą niechcący dodać Ci kilku kilogramów, dlatego warto nosić je do szpilek. Patent na przedłużenie nóg? Podwiń nogawki tak, by sięgały tuż nad kostkę!

Szerokie, proste spodnie pojawiały się w historii mody niejednokrotnie i właśnie obserwujemy ich kolejny powrót. Stanowią przeciwwagę dla noszonych przez ostatnie kilka sezonów jeansów typu slim. Włóż do nich kolorowe sportowe buty i poczuj się naprawdę swobodnie!

A jaki jest Twój ulubiony model jeansów?

Więcej o: