Kobiecy poradnik: jak nosić sukienki z falbanami?

Sukienki z falbanami zapowiadają się na jeden z najgorętszych trendów tej wiosny. Jak je nosić? Zainspiruj się kilkoma stylizacjami!

Falbany wcale nie muszą być romantyczne. Tej wiosny często łączą się z prostymi fasonami i tworzą eleganckie lub sportowe looki. Wszystko zależy od dodatków.

 

stylizacja 1stylizacja 1 (materiały prasowe http://sugarfree.pl/)

 

Postaw na niestandardowe łączenie kolorów! Biała sukienka zestawiona z czerwonymi szpilkami oraz torebką będzie wyglądała bardzo nieszablonowo. Wszystkie dodatki i akcesoria mają złote elementy, które nadają im wyjątkowego charakteru. Całość wygląda na tyle elegancko, że z powodzeniem możesz założyć ten zestaw na wesele lub letnie przyjęcie.

 

stylizacja 2 (materiały prasowe http://sugarfree.pl/)stylizacja 2 (materiały prasowe http://sugarfree.pl/)

 

Zupełnie inaczej wygląda czerwona sukienka z falbaną na dole połączona z czarnymi szpilkami i ramoneską. Z takimi dodatkami i bardzo prostą biżuterią zyskuje rockowy charakter.

 

stylizacja 3 (materiały prasowe http://sugarfree.pl/)stylizacja 3 (materiały prasowe http://sugarfree.pl/)

Szara sukienka zestawiona z bladym różem lub kolorem cielistym da bardzo subtelny, kobiecy efekt. Jeśli wolisz mocniejsze kolory, wybierz zieleń, fiolet lub granat. Każdy z nich będzie pasował idealnie! Gdy już będziesz zmęczona chodzeniem na obcasach, możesz zamienić je na sportowe buty!

 

Więcej o: