Wiosenne kolory i wygoda od Risk Made In Warsaw

Zobacz, jakie wiosenne kolory i wygodne fasony proponuje polska marka Risk.

Risk Made In Warsaw to polska marka stworzona przez "zwykłych" ludzi, który postanowili odpowiedzieć na wymagania tych, którzy w modzie szukają przede wszystkim wygody połączonej z subtelną elegancją. Marki Risk nie interesuje uporczywe gonienie za obecnymi trendami. Zamiast tego skupiają się na odwiecznym problemie - jak czuć się swobodnie i jednocześnie wyglądać modnie i stylowo.

Charakterystycznym modelem dla marki Risk Made In Warsaw jest szara bluza z kapturem, która występuje w wielu ciekawych kombinacjach i fasonach. Oprócz tego znjadziesz tu też wygodne sukienki koktailowe "małe szare", maxi spódnice "Baldresówki", kurtki "Ramon(dr)eski. Nie zabraknie też elegantszych form jak koszule, a nawet frak. Wszystko jednak jest połączeniem wygodnych, dresowych materiałów z nutką wytworności.

Na wiosnę Risk Made In Warsaw proponuje kolorystykę utrzymaną przede wszystkim w odcieniach błękitu, tradycyjnej szarości oraz bieli, które znajdą się na zwiewnych spódnicach, sukienkach oraz wygodnych bluzach i narzutkach.

 

Więcej o: