4F: sportowa kolekcja na zimę

"Challenge Yourself" namawia sportowa marka 4F. W kampanii zrealizowanej na ośnieżonych stokach gór Sierra Nevada zagrzewa do działania.

Niezależnie od tego czy jeździmy na nartach w Polsce, po europejskich lodowcach czy jak w kampanii marki 4F szusujemy po stokach gór Sierra Nevada z pięknym widokiem na taflę jeziora Tahoe, musimy się odpowiednio przygotować na czekającą nas narciarską przygodę.

 

4F4F

 

Nie jeździsz na nartach? Nic nie szkodzi! Ubrania marki 4F świetnie sprawdzą się również podczas mrozów w mieście czy na zimowych spacerach.

 

4F4F

 

Puchowe kurtki, ciepłe polary i bielizna termoaktywna składają się na kolorową kolekcję. Jej najważniejszym punktem są pełne zestawy narciarskie. Wszystkie projekty cechuje alloverowe wzornictwo.

 

4F4F

 

Nowinki technologiczne w ubraniach? Czemu nie! Wszystko po to, aby były one jeszcze bardziej funkcjonalne i lepiej chroniły nas przed mrozem!

W kurtkach i spodniach narciarskich 4F znajduje się materiał rozciągający się w czterech kierunkach o nazwie 4 Way Strech. Dzięki temu mamy zapewnioną wygodę i niczym nieskrępowane ruchy. Membrany Aquatech, Inner-Tech i hydrofobowa membrana NEODRY transportują wilgoć na zewnątrz i chronią nas przed wiatrem. Ciepło zapewni zastosowanie ocieplin Thinsulate oraz wodoodpornych wykończeń typu DWR. Przy takiej kombinacji zastosowanych rozwiązań na pewno nie zmarzniemy, a odzież nie przemięknie. Mamy też zapewniony maksymalny komfort ruchów, a dzięki temu jazdy.

 

4F4F

 

W zimowej kolekcji marki 4F nie mogło zabraknąć akcesoriów niezbędnych na stoku: ciepłych czapek i rękawic. Kaski wykończono oddychającymi i antyalergicznymi materiałami. Gogle obowiązkowo są wyposażone w filtry UV, które chronią nasz wzrok przed ostrym słońcem odbijanym przez śnieg na stoku. Ważną cechą gogli jest zastosowanie w nich ochrony przeciw parowaniu oraz wentylowanych ram i szyby.

Kupując ubrania i dodatki z wielokolorowej kolekcji F4 masz pewność, że nie tylko nie zmarzniesz, ale też będziesz ubrana zgodnie z najnowszymi trendami. A przecież to jest ważne tak samo jak funkcjonalność odzieży!

Zobacz również:

Więcej o: