Lookbook River Island na jesień i zimę 2014/15

Piękne zdjęcia i zachwycająca mieszanka faktur - to warto zobaczyć!

River Island to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Powstała w Londynie i tam też ma swoją siedzibę. Firmę założyła rodzina Lewis, która zarządza nią do tej pory. River Island rozwija się globalnie od 64 lat. Obecnie marka posiada ponad 300 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, Holandii, Polsce, Belgii i na Bliskim Wschodzie, a dzięki stronie internetowej (riverisland.com) ubrania i akcesoria z tą metką są dostępne na całym świecie.River Island na jesień i zimę 2014/15kolaż Groszki.pl

River Island w swoim najnowszym lookbooku prezentuje moc trendów na jesień-zimę 2014/15. Bogata kolorystyka inspirowana opadającymi liśćmi uzupełniona jest jasnymi elementami i metalicznymi detalami, które ożywiają całość.  Na zdjęciach i w kolekcji znajdziecie różnorodne wzory - kratę, kwiaty w zimowym wydaniu oraz zwierzęce printy. Do tego kilka trendów, z których każdy ma w sobie moc przyciągania: uniwersytecki styl "preppy", folklor połączony z zimowymi plemiennymi wzorami, męski styl w połączeniu z miejskim luzem, pastele na fasonach inspirowanych latami 60., neutralna paleta barw w jasnym wydaniu, szarości - zwłaszcza na ubraniach typu oversize oraz glamour z lekką nutką gotyku.

River Island na jesień i zimę 2014/15kolaż Groszki.pl

Jeśli jesteście ciekawe, w jakie ubrania warto inwestować jesienią, jakie będą najważniejsze trendy sezonu oraz jak to wszystko nosić, zajrzyjcie do naszej GALERII, w której umieściłyśmy najnowszy lookbook marki River Island na jesień i zimę 2014/15. Warto zobaczyć nie tylko gdy szukacie inspiracji, ale także gdy macie ochotę na miłe wrażenia estetyczne, bo te zdjęcia mają naprawdę przyjemny dla oka klimat.

Czytelniczki, co sądzicie o tej kolekcji?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ