Najnowsze trendy w wiosenno-letniej kolekcji Monnari

Najnowsze propozycje marki są kwintesencją radości i pozytywnej energii. Skusisz się?

Nowy sezon niezmiennie dodaje nam skrzydeł, wprowadzając do mody powiew świeżości i garść ekscytujących inspiracji. Jakie trendy znajdziemy w najnowszej kolekcji Monnari? 

Dynamika i koncentracja na użytkowych, prostych fasonach w sportowym stylu dominują w linii Minimactive. Połączenie ciemnych, oliwkowych tonów i spokojnych odcieni beżu z nutą energetycznej cytryny i bieli jest doskonałą propozycją na okres przejściowy pomiędzy zmieniającymi się porami roku. Perfekcyjną fuzję najbardziej pożądanych, sezonowych barw i starannie przemyślanych deseni znajdziemy w linii Fusion, reprezentującej kobiecą elegancję okraszoną nutą klasyki i nowoczesności.

Monnari kolaż groszki.pl/Monnari


Wielbicielki subtelnych pasteli znajdą wiele dla siebie w niezwykle eleganckiej linii So Pure. Miękkie drapowania i kobiece fasony, doskonałe do pracy i na czas wolny odnaleźć można w linii Essence, zdominowanej przez powszechnie uwielbiany odcień ciemnego khaki, doprawiony odrobiną intensywnej maliny i nutą głębokiego chabru. 

Żadna, letnia kolekcja nie byłaby kompletna bez uwielbianych przez kobiety motywów marynarskich. Klasykę gatunku i specyficznych dla niego barw, przetworzoną przez projektantów na najmodniejsze fasony znajdziemy w letniej linii Marina.

Wielbicielki przygody i odkrywczynie nieznanych lądów doskonale poczują się w przesyconej etnicznymi motywami linii Expedition. Tegoroczne lato w Monnari nie obejdzie się też bez inspiracji wybujałą naturą, wyraźnie widocznych w liniach Jungle czy Magnolia. Szczególnie w tej ostatniej do głosu dochodzi pełnia kobiecości, widoczna w kwiatowych deseniach i intensywnych, słonecznych kolorach.

Kolekcję dostępną w salonach Monnari możecie obejrzeć w GALERII. Jak wam się podoba i która linia trafia w wasz gust?

 

Nowy sezon niezmiennie dodaje nam skrzydeł, wprowadzając do mody powiew świeżości i garść ekscytujących inspiracji. Jakie trendy znajdziemy w najnowszej kolekcji Monnari?
Dynamika i koncentracja na użytkowych, prostych fasonach w sportowym stylu dominują w linii Minimactive. Połączenie ciemnych, oliwkowych tonów i spokojnych odcieni beżu z nutą energetycznej cytryny i bieli jest doskonałą propozycją na okres przejściowy pomiędzy zmieniającymi się porami roku. Perfekcyjną fuzję najbardziej pożądanych, sezonowych barw i starannie przemyślanych deseni znajdziemy w linii Fusion, reprezentującej kobiecą elegancję okraszoną nutą klasyki i nowoczesności. Przewijający się tu motyw biało-czarnej, regularnej kraty jest doskonałym łącznikiem pomiędzy tonami lila i delikatnej brzoskwini.
Wielbicielki subtelnych pasteli znajdą wiele dla siebie w niezwykle eleganckiej linii So Pure. Delikatne koronki i zwiewne fasony w wersji błękitnej, pudrowo-różowej czy odcieniu fuksji to szkoła wiosennego uwodzenia w stylu Monnari. Miękkie drapowania i kobiece fasony, doskonałe do pracy i na czas wolny nasze Klientki odnajdą w linii Essence, zdominowanej przez powszechnie uwielbiany odcień ciemnego khaki, doprawiony odrobiną intensywnej maliny i nutą głębokiego chabru.
Żadna, letnia kolekcja nie byłaby kompletna bez uwielbianych przez kobiety motywów marynarskich. Klasykę gatunku i specyficznych dla niego barw, przetworzoną przez naszych projektantów na najmodniejsze fasony znajdziemy w letniej linii Marina. Wielbicielki przygody i odkrywczynie nieznanych lądów doskonale poczują się w przesyconej etnicznymi motywami linii Expedition. Tegoroczne lato w Monnari nie obejdzie się też bez inspiracji wybujałą naturą, wyraźnie widocznych w liniach Jungle czy Magnolia. Szczególnie w tej ostatniej do głosu dochodzi pełnia kobiecości, widoczna w kwiatowych deseniach i intensywnych, słonecznych kolorach.
Kolekcję, dostępną już w salonach Monnari,  możecie obejrzeć w GALERII. Jak wam się podoba?