Oryginalne buty Nunc - kolekcja wiosna/lato 2014

Wysoka jakość, nietypowe projekty i unikatowe wzory - miejski szyk dla wymagających kobiet.

Nunc to marka stworzona przez Dominikę Nowak, która swoimi obuwniczymi projektami z powodzeniem zdobywa świat. Czym wyróżniają się propozycje artystki?

Do produkcji butów Nunc wykorzystuje się wysokiej jakości skórę - Vachettę z najlepszych, certyfikowanych, toskańskich garbarni. Produkuje się ją w oparciu o kilkuwiekową tradycję, niezmiennymi metodami przy użyciu naturalnych olejów zamiast chemii. Zastosowana została także jako podszewka, aby stopa pozostawała w kontakcie tylko z naturalnym 100% materiałem.

Nunc kolaż groszki.pl


W wiosenno-letniej kolekcji znalazły się płaskie buty z odkrytymi palcami oraz szpilki - z perforowanej skóry, z kolorowymi lamówkami, a także sandały na obcasie i koturnie. 

Nam szczególnie przypadły do gustu pantofle pokryte czarnym, lśniącym włosiem na wysokim słupku, z cholewką odkrywającą sporą część stopy.

 

NuncNunc, cena 1279 zł

 

A wam jak się podobają projekty Dominiki? Obejrzyjcie w GALERII całą kolekcję wraz z cenami.

Nunc to marka stworzona przez Dominikę Nowak, która swoimi obuwniczymi projektami z powodzeniem zdobywa świat. Czym wyróżniają się propozycje artystki?
Do produkcji butów Nunc wykorzystuje się wysokiej jakości skórę - roślinnie garbowaną Vachettę z najlepszych, certyfikowanych, toskańskich garbarni. Produkuje się ją w oparciu o kilkuwiekową tradycję, niezmiennymi metodami przy użyciu naturalnych olejów zamiast chemii. Zastosowana została także jako podszewka, aby stopa pozostawała w kontakcie tylko z naturalnym 100% materiałem.
W wiosenno-letniej kolekcji znaazły się płaskie buty z odkrytymi palcami oraz szpilki - z perforowanej skóry, z kolorowymi lamówkami oraz sandały na obcasie i koturnie.
Nam szczególnie przypadły dop gustu pantofle pokryte czarnym, lśniącym włosiem na wysokim slupku/na platformie i wysokiej szpilce. Cholewka odkrywa sporą część stopy. Całość spina oplatający piętę pasek z klamrą. A wam jak się podobają projekty Dominiki?
Więcej o: