Klapki i sandały z letniej wyprzedaży w Ryłko

Wygodnych butów nigdy nie za wiele! Sprawdź, co możesz kupić na letniej wyprzedaży w Ryłko.

Ryłko to polska firma, która ma duże doświadczenie w tworzeniu obuwia. Wszystkie ich projekty są wykonane z wysokiej jakości skóry i idealnie dopasowane do stopy. Zastosowane materiały we wnętrzu buta gwarantują komfort użytkowania i dzięki nim noga rzeczywiście oddycha.

Za skórzane buty trzeba jednak zapłacić trochę więcej, dlatego warto pomyśleć o nowej parze podczas wyprzedaży. W tym czasie można upolować prawdziwe perełki w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ryłko Ryłko 179,90 zł (było 199,90 zł)


W GALERII prezentujemy sandały i klapki marki Ryłko, które doskonale sprawdzą się podczas upalnych, letnich dni. Wśród przecenionych modeli znalazły się klasyczne sandały na płaskiej podeszwie oraz koturny i obcasy, a także rozmaite klapki. Wybrałaś coś dla siebie?

 

Ryłko to polska firma, która ma duże doświadczenie w tworzeniu obuwia. Wszystkie ich projekty są wykonane z wysokiej jakości skóry i idealnie dopasowane do każdej stopy. Zastosowanie naturalnych materiałów tworzących wnętrze buta gwarantuje komfort użytkowania i dzięki nim noga rzeczywiście oddycha. Za skórzane buty trzeba jednak zapłacić trochę więcej, dlatego warto pomyśleć o nowej parze podczas wyprzedaży. W tym czasie można upolować prawdziwe perełki w bardzo atrakcyjnej cenie.
W GALERII prezentujemy sandały i klapki, które doskonale sprawdzą się podczas upalnych, letnich dni. Wśród przecenionych modeli znalazły się klasyczne sandały na płaskiej podeszwie oraz koturny i obcasy, a także rozmaite klapki. Wybrałaś coś dla siebie?

Stylista Shopstory poleca: Pastelove lato.

Więcej o: