Diesel- letnie stylizacje

Kultowa marka ujawniła kolekcję na 2013 rok, zobaczcie czym będziemy się inspirować!
Diesel - letnie stylizacje Kultowa marka ujawniła kolekcję na 2013 rok - lookbook Diesel Black Gold Jeśli przewidywałyście wyjście z mody koloru miętowego, to lookbook Diesel Black Gold może was zaskoczyć. Mięta w wydaniu sportowym zostanie z nami do 2013 r. Jeśli przepowiadałyście wyjście z mody koloru miętowego, to lookbook Diesel Black Gold, może was zaskoczyć. Według stylistów Diesla mięta w wydaniu sportowym zostanie z nami do 2013 roku. Metamorfozie poddane zostały również kurtki: baseballówki i bomber jacket, które skrócono o kilka centymetrów. Obecny będzie też minimalizm, który objawia się poprzez proste kroje i naturalne kolory. Twórcy kolekcji zestawili go z elementami mody ulicznej, takiej jak jeans i szalone wzorki. Jeśli chodzi o to drugie, to Diesel nie przewiduje pod żadną postacią tak modnych w tym sezonie kwiatów. Przyznajemy, że prezentacja Diesla jest inspirująca i podpowiedziała nam kilka pomysłów na stylizacje.

Jeśli przepowiadałyście wyjście z mody koloru miętowego, to lookbook Diesel Black Gold, może was zaskoczyć. Według stylistów Diesla mięta w wydaniu sportowym zostanie z nami do 2013 roku. Metamorfozie poddane zostały również kurtki: baseballówki i bomber jacket, które skrócono o kilka centymetrów.

Obecny będzie też minimalizm, który objawia się poprzez proste kroje i naturalne kolory. Twórcy kolekcji zestawili go z elementami mody ulicznej, takiej jak jeans i szalone wzorki. Jeśli chodzi o to drugie, to Diesel nie przewiduje pod żadną postacią tak modnych w tym sezonie kwiatów.

Przyznajemy, że prezentacja Diesla jest inspirująca i podpowiedziała nam kilka pomysłów na stylizacje. A wam jak się podoba? Zdjęcia w GALERII

Więcej o: