Testujemy: podkład Rimmel Stay Matte

STAY MATTE Rimmel jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, aby posiadać matową, rozświetloną cerę.

Nowy podkład Rimmel STAY MATTE zapobiega świeceniu się cery, a dzięki zastosowaniu mikrosferycznych pudrów skóra jest jedwabiście gładka i miękka.  Lekka, kremowa formuła podkładu wyjątkowo łatwo rozprowadza się na skórze,
a w połączeniu z emulgatorami żelowymi  płynnie i równomiernie łączy się ze skórą bez rolowania się i efektu maski. Matowe wykończenie zawdzięcza opatentowanej

japońskiej formule żelu pielęgnacyjnego. Zawarty w podkładzie kaolin zapewnia matową, lecz promienną cerę. STAY MATTE zawiera bardzo lekki matujący puder, wszystko po to, by stworzyć nieskazitelne, jedwabne, wolne od błyszczenia się wykończenie makijażu, które utrzymuje się cały dzień, 251658240pozostawiając skórę świeżą i naturalnie matową.

Nasz ocena: Podkład jest dość gęsty, w formie kremu, ale gdy tylko zetknie się ze skórą zamienia się w mus. Rozprowadza się bardzo łatwo, nie maże po skórze. Ma bardzo dobre krycie niedoskonałości i ładnie wtapia się w koloryt cery. Po nałożeniu twarz jest faktycznie matowa, ale zaledwie przez 2 godziny (przy skórze tłustej). Mimo to, podkład dobrze trzyma się na twarzy, nie waży pomimo upływu godzin.

251659264STAY MATTE może także pochwalić się nowym opakowaniem, dziewczęcą, smukłą linią oraz tubką w kolorze czystej bieli.  Jest ona lżejsza, wygodniejsza i bardziej praktyczna, niż szklane opakowania. Przyciąga wzrok fioletową zakrętką oraz symbolem ikonicznej korony Rimmel. Rozbudowana gama 7 odcieni oznacza, że każde Polka znajdzie ocień dla siebie.

 

Cena, pojemność, odcienie, dostępność:

Podkład Stay Matte, 30 ml w cenie ok. 21 zł

Podkład Stay Matte - 7 odcieni (091,100, 103, 200, 201, 300, 303)

Dostępny od listopada 2013

 

 

RIMMEL Stay Matte Podkład ( 201 Clasic Beige) - 30 ml
0 opinii w okazje.info

 

Więcej o: