Nowe odcienie podkładów Dr Irena Eris MAKEeUP ART

Perfekcyjny makijaż to sztuka, która zaczyna się od doboru idealnego podkładu. Efekt jednolitej i nieskazitelnie gładkiej cery decyduje o efekcie końcowym - to baza doskonałego wyglądu.

Ekskluzywna linia kosmetyków do makijażu twarzy MAKEeUP ART , która łączy w sobie funkcje upiększające z pielęgnacją skóry, została wzbogacona o 2 nowe odcienie.

Podkłady MAKEeUP ART Dr Irena Eris dostosowane są do specyficznych wymagań określonego typu skóry i zaspokajają jej indywidualne potrzeby w ramach dwóch linii:

- ILLUeSPHERE make-up TECHNOLOGY - podkłady rozświetlająco -wygładzające do cery normalnej i suchej , dostępne teraz w 5 odcieniach: 101Ivory ,102Sand,103Beige oraz nowe:104Natural, 105Sunny

- MATTePRECIO make-up TECHNOLOGY - podkłady matująco - kryjące do cery mieszanej i tłustej , dostępne w 3 odcieniach: 201Ivory, 202Sand, 203Beige.

 

Cena: 79 PLN/30 ml

 

W październiku w perfumeriach pojawią się 2 nowe odcienie ILLUeSPHERE, 104 (Natural) i 105 (Sunny)

Podkład rozświetlający MAKEeUP ART - Dr Irena Eris idealnie wtapia się w skórę dopasowując się do jej naturalnego kolorytu, maskuje drobne przebarwienia i niedoskonałości zapewniając całodniowe, perfekcyjnie jednolite wykończenie*, bez efektu maski. Zawiera innowacyjną, opatentowaną technologię ILLUeSPHERE MAKE-UP TECHNOLOGY, która inteligentnie wychwytuje i rozprasza każdy rodzaj światła naturalnego lub sztucznego na powierzchni skóry nadając efekt optycznego wygładzenia zmarszczek, świetlistości i promiennego blasku. Unikalny kompleks lipidowo- -proteinowy doskonale pielęgnuje i długotrwale nawilża skórę**.

Rezultat:
Skóra perfekcyjnie wygładzona i rozświetlona, o jednolitym kolorycie, emanująca swoim naturalnym pięknem.

Sposób użycia:
Podkład nałożyć równomiernie na oczyszczoną i nawilżoną odpowiednim kremem skórę twarzy.

Polecany do skóry normalnej i suchej.
Nie zatyka porów.
Testowany dermatologicznie.