Humanic - kolekcja Secret Garden

Humanic to wciąż mocno niedoceniana marka na naszym rynku obuwniczym. W każdej kolekcji wprowadza kilkadziesiąt modeli obuwia, także innych marek i kilka tematycznych linii. Wszystkie pokażemy na Groszkach. Dziś Secret Garden.
Humanic - kolekcja Secret Garden Eleganckie buty w stylu lat 50. i 60. Jedną z nowych kolekcji obuwia marki Humanic jest Secret Garden. To bardzo kobieca kolekcja butów wiosenno-letnich, koktajlowych, wizytowych i eleganckich. Humanic to wciąż mocno niedoceniana marka na naszym rynku obuwniczym. W każdej kolekcji wprowadza kilkadziesiąt modeli obuwia, także innych marek i kilka tematycznych linii. Jedną z nich jest Secret Garden - bardzo kobieca kolekcja butów wiosenno-letnich, koktajlowych, wizytowych i bardziej eleganckich. Znajdziemy tu buty w każdym modelu i kolorze. Lakierowane, w żywych kolorach, w krateczkę i wzorki. Bardzo często pojawiającym się motywem są kwiaty, buty te idealnie więc pasują do letnich sukienek w stylu lat 50. czy 60. Fasony to tradycyjne czółenka, obcasy peep toe, baleriny z kokardką i koturny z paskami na pięcie. Wśród torebek znajdziemy sporo modeli w różu i ostrej, nietypowej na naszych ulicach żółci, także czerwieni i błękicie. Głównie będą to torby w kształcie kuferków, jamników oraz wiklinowe kosze farbowane na różne kolory. Kolekcji towarzyszy też niewielki wybór szalików i apaszek.

Secret Garden Humanic to bardzo kobieca kolekcja butów wiosenno-letnich, koktajlowych, wizytowych i bardziej eleganckich.

Znajdziemy tu buty w każdym modelu i kolorze. Lakierowane, w żywych kolorach, w krateczkę, i wzorki. Bardzo często pojawiającym się motywem są kwiaty, buty te idealnie więc pasują do letnich sukienek w stylu lat 50. czy 60.

Fasony to tradycyjne czółenka, obcasy peep toe, baleriny z kokardką i koturny z paskami na pięcie.

Słodkie czółenka w kwiaty, Humanic

Wśród torebek znajdziemy sporo modeli w różu i ostrej, nietypowej na naszych ulicach żółci, także czerwieni i błękicie. Głównie będą to torby w kształcie kuferków, jamników oraz wiklinowe kosze farbowane na różne kolory.

Kolekcji towarzyszy też niewielki wybór szalików i apaszek.

OBEJRZYJ PONAD 50 PAR BUTÓW W GALERII

Ceny od 99 zł

Więcej:

Humanic, Couture Amour, wiosna 2011

Humanic - Couture Amour - wiosna 2011