Marka Corin stworzyła biustonosz idealny?

Firma Corin wraz z naukowcami Politechniki Łódzkiej i prof. Markiem Zadrożnym - kierownikiem Kliniki Chorób Piersi i Chirurgii Onkologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, przeprowadziła badania naukowe, których celem było stworzenie wygodnego i bezpiecznego dla zdrowia kobiety biustonosza. Sprawdź jak powstawał stanik bliski perfekcji!
Biustonosz idealny marki Corin Sprawdź jak powstawał stanik bliski perfekcji! Firma Corin wraz z naukowcami i ekspertami przeprowadziła badania, których celem było stworzenie wygodnego i bezpiecznego dla zdrowia kobiety biustonosza. Firma Corin wraz z naukowcami Politechniki Łódzkiej i prof. Markiem Zadrożnym, kierownikiem Kliniki Chorób Piersi i Chirurgii Onkologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, przeprowadziła badania naukowe, których celem było stworzenie wygodnego i bezpiecznego dla zdrowia kobiety biustonosza. Według przeprowadzonych badań, większość kobiet nosi źle dobrany rozmiar biustonosza. Onkolog i specjalista chorób piersi, prof. Marek Zadrożny, który nadzorował przebieg badań zleconych przez markę, mówi: "Przeważająca liczba kobiet nie zdaje sobie sprawy z problemów, jakie mogą je spotkać przez noszenie złego jakościowo, bądź źle dobranego biustonosza. Wybór tego właściwego nie tylko zapobiega powikłaniom w przyszłości, takim jak zaburzenia krążenia układu chłonnego, stanom zapalnym, czy obrzękom, ale również zapewnia życie w lepszym komforcie." Firma wykorzystała swój potencjał na rynku i zaczęła wprowadzać "modę" na społeczną odpowiedzialność w biznesie. Jako marka specjalizująca się w produkcji i sprzedaży bielizny, postanowiła zaradzić kobiecemu problemowi i innowacyjną metodą stworzyć biustonosz optymalny. Corin pozyskał fundusze z Unii Europejskiej i przez rok badał, wraz z polskimi naukowcami, punkty nacisku staników oraz odkształceń piersi, a unowocześniony kształt miseczek sprawdził na szerokiej i różnorodnej grupie kobiet - młodszych, starszych, matek kilkorga dzieci, z dużymi i małymi piersiami. Wszystkie etapy badań przeprowadzone były na Politechnice Łódzkiej, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Ten innowacyjny model biustonosza został już wprowadzony do wszystkich modeli marki. Jesteśmy bardzo ciekawe efektu i dumne z dokonań polskiej firmy i naukowców!

Według przeprowadzonych badań, większość kobiet na całym globie nosi źle dobrany rozmiar biustonosza. Onkolog i specjalista chorób piersi, prof. Marek Zadrożny, który nadzorował przebieg badań zleconych przez markę, mówi:

Przeważająca liczba kobiet, nie zdaje sobie sprawy z problemów, jakie mogą je spotkać przez noszenie złego jakościowo, bądź źle dobranego biustonosza. Wybór tego właściwego nie tylko zapobiega powikłaniom w przyszłości, takim jak zaburzenia krążenia układu chłonnego bądź stanom zapalnym, czy obrzękom, ale również zapewnia życie w lepszym komforcie.

Firma wykorzystała swój potencjał na rynku i zaczęła wprowadzać "modę" na społeczną odpowiedzialność w biznesie. Jako marka specjalizująca się w produkcji i sprzedaży bielizny, postanowiła zaradzić kobiecemu problemowi i innowacyjną metodą stworzyć biustonosz optymalny.

Corin pozyskał fundusze z Unii Europejskiej i przez rok badał, wraz z polskimi naukowcami, punkty nacisku staników oraz odkształceń piersi, a unowocześniony kształt miseczek sprawdził na szerokiej i różnorodnej grupie kobiet - młodszych, starszych, matek kilkorga dzieci, z dużymi i małymi piersiami. Wszystkie etapy badań przeprowadzone były na Politechnice Łódzkiej, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania.

Ten innowacyjny model biustonosza został już wprowadzony do wszystkich modeli marki.

Jesteśmy bardzo ciekawe efektu i dumne z dokonań polskiej firmy i naukowców! Jeśli któraś z Was ma już w swojej kolekcji ten unowocześniony stanik, niech koniecznie podzieli się z nami wrażeniami!

Czytaj dalej:

porady stylistki, bielizna, bikini, stroje kąpielowe

Jak dobrać strój kąpielowy do sylwetki?

Bezszwowy stanik Triumph, biustonosz

Bielizna bezszwowa: biustonosze

Więcej o: