Wiosenne obcasy w Tosca Blu

Obrodziło nam w wiosenne, kolorowe obcasy. Już niedługo ostre kolory będą nas raziły z ulic nie gorzej niż letnie słońce.
Wiosenne obcasy w Tosca Blu Już niedługo ostre kolory będą nas raziły z ulic nie gorzej niż letnie słońce Wiosenne obcasy w Tosca Blu. Dominują uniwersalne i wyraziste kolory: czerń, brąz i czerwień, nie zabrakło bieli i beżu, a także fluorescencyjnych akcentów. Tosca Blu dołącza do marek, które oferują nam piękne, wiosenne, optymistycznie nastrajające do życia wysokie obcasy. Gdyby buty mogły mówić, powiedziałyby nam, że zrobiono je po to, by cieszyć nasze oko. W wiosenno-letniej kolekcji obuwia włoskiej marki dominują uniwersalne i wyraziste kolory: czerń, brąz i czerwień. Nie zabrakło również modnej bieli i beżu, a także fluorescencyjnych akcentów. Interesującym modelem są wytworne pantofle na szpilce, składające się z plątaniny pasków o rożnej szerokości. W podobnym stylu zaproponowano czarne szpilki zdobione paskami w kolorze elektryzującej fuksji. Te ciekawe akcenty fluorescencyjnych kolorów dodają czarnym szpilkom awangardowego looku. Modne, jaskrawe elementy wykorzystano także w rzymiankach, dostępnych zarówno na szpilce, jak i na płaskiej podeszwie. Nie zapomniano także o dziewczynach, które w zeszłym sezonie pokochały buty w beżowym czy cielistym kolorze ze względu na ich wydłużające nogi właściwości. W najnowszych propozycjach znajdziemy również klasyczne japonki, oryginalne fasony osadzone na masywnym obcasie oraz modele z ciekawym wykończeniem w postaci białej siateczki. Ukoronowaniem całej kolekcji są szykowne szpilki ozdobione finezyjną, jedwabną apaszką - idealne do lekkich, wiosennych sukienek.

Tosca Blu dołącza do marek, które oferują nam piękne, wiosenne, optymistycznie nastrajające do życia wysokie obcasy. Gdyby buty mogły mówić, powiedziałyby nam, że zrobiono je po to, by cieszyć nasze oko.

W wiosenno-letniej kolekcji obuwia włoskiej marki dominują uniwersalne i wyraziste kolory: czerń, brąz i czerwień. Nie zabrakło również modnej bieli i beżu, a także fluorescencyjnych akcentów.

Interesującym modelem są wytworne pantofle na szpilce, składające się z plątaniny pasków o rożnej szerokości. W podobnym stylu zaproponowano czarne szpilki zdobione paskami w kolorze elektryzującej fuksji. Te ciekawe akcenty fluorescencyjnych kolorów  dodają czarnym szpilkom awangardowego looku. Modne, jaskrawe elementy wykorzystano także w rzymiankach, dostępnych zarówno na szpilce, jak i na płaskiej podeszwie.

Szpilki ozdobione apaszką, Tosca Blu, 618 zł

Nie zapomniano także o dziewczynach, które w zeszłym sezonie pokochały buty w beżowym czy cielistym kolorze ze względu na ich wydłużające nogi właściwości.

W najnowszych propozycjach znajdziemy również klasyczne japonki, oryginalne  fasony osadzone na masywnym obcasie oraz modele z ciekawym wykończeniem w postaci białej siateczki. Ukoronowaniem całej kolekcji są szykowne szpilki ozdobione finezyjną, jedwabną apaszką - idealne do lekkich, wiosennych sukienek.

Więcej:

Cutesy Shoes

Cukierkowe szpilki od Cutesy Shoes

Więcej o: