Wiosenna bielizna w Topshop

Koronki, łączki i fasony retro - w tym sezonie w Topshopie raj dla romantyczek!
Wiosenna bielizna W tym sezonie w Topshopie raj dla romantyczek! Na wiosnę warto sprawić sobie nowy komplet bielizny, który zawsze poprawia nastrój i sprawia, że czujemy się wystrojone od stóp do głów. Ostatnio wiele dziewczyn jest pochłoniętych polowaniem na łupy z najnowszych, wiosennych kolekcji. Cieplejsze dni sprzyjają odświeżeniu garderoby i wymyślaniu nowych stylizacji. Ale nie zapominajmy o tym, czego nie widać! Na wiosnę warto sprawić sobie nowy komplet bielizny, który zawsze poprawia nastrój i sprawia, że czujemy się wystrojone od stóp do głów. W przypadku bielizny większość dziewczyn ma swoje ulubione fasony i rodzaje bielizny i nie przepada za eksperymentami. Tutaj liczy się przede wszystkim wygoda, funkcjonalność, ale nie zapominajmy o estetyce. W nowej kolekcji Topshop znalazło się wiele akcentów romantycznych. Przeważają delikatne koronki, ażurowe, lekko prześwitujące tkaniny, a wśród fasonów - bardotki, miękkie, nieusztywniane biustonosze, szorty i nisko osadzone majteczki zdobione falbankami - w takiej bieliźnie będziemy wyglądały słodko i dziewczęco, z pewnością niewyzywająco. Motywem dominującym są kwiatki - naprawdę w wielu odsłonach!

Ostatnio wiele dziewczyn jest pochłoniętych polowaniem na łupy z najnowszych, wiosennych kolekcji. Cieplejsze dni sprzyjają odświeżeniu garderoby i wymyślaniu nowych stylizacji. Ale nie zapominajmy o tym, czego nie widać! Na wiosnę warto sprawić sobie nowy komplet bielizny, który zawsze poprawia nastrój i sprawia, że czujemy się wystrojone od stóp do głów.

W przypadku bielizny większość dziewczyn ma swoje ulubione fasony i rodzaje bielizny i nie przepada za eksperymentami. Tutaj liczy się przede wszystkim wygoda, funkcjonalność, ale nie zapominajmy o estetyce.

W nowej kolekcji Topshop znalazło się wiele akcentów romantycznych. Przeważają delikatne koronki, ażurowe, lekko prześwitujące tkaniny, a wśród fasonów - bardotki,  miękkie, nieusztywniane biustonosze, szorty i nisko osadzone majteczki zdobione falbankami - w takiej bieliźnie będziemy wyglądały słodko i dziewczęco, z pewnością niewyzywająco. Motywem dominującym są kwiatki - naprawdę w wielu odsłonach!

Zobaczcie galerię z cenami.

Więcej:

New Look - lookbook bielizna - wiosna/lato 2011