Baleriny i torebki Hispanitas - wiosna 2011

Biel wcale nie jest nudna. To kolor baza, który pasuje niemal do wszystkiego. Sprawdź to na balerinach i torebkach Hispanitas.
Baleriny i torebki Hispanitas W kolekcji Hispanitas możemy znaleźć jasne balerinki w kilku odcieniach bieli W kolekcji Hispanitas znajdziemyjasne balerinki w kilku odcieniach bieli - zarówno eleganckie, jak i w stylu casual. Obuwie dostępne m.in. w sklepach Britshop W okolicy wiosny i lata mamy naturalną potrzebę zrzucenia z siebie ciemnych kolorów i ciągniemy w kierunku jasnego. Biel to już ekstremum w tym względzie, i choć wiele osób podchodzi do niej z rezerwą - bo łatwo się brudzi - warto jednak sprawić sobie choć jedną białą rzecz w tym sezonie. Biel świetnie komponuje się z czerwienią i granatem stylu marynarskiego i w połączeniu z czernią oraz geometrycznymi wzorami z lat 60. W najnowszej kolekcji Hispanitas możemy znaleźć jasne balerinki w kilku odcieniach bieli - zarówno eleganckie, jak i w stylu casual. Ozdobione frędzelkami, kokardkami czy falbankami świetnie urozmaicą całą garderobę. Hiszpańskie obuwie gwarantuje nie tylko świetny wygląd, ale też wysoki komfort i jakość, ponieważ marka dba o to, żeby materiały, z jakich wykonane jest obuwie, były wysokiej jakości. Jeśli chodzi o torebki, Hispanitas oferuje dość różnorodne fasony - od prostokątnych, kwadratowych po zaokrąglone i w rozmiarze XXL. Szczególnie ciekawe są te ażurowe, a mniej te z motywem skóry węża, bo były modne już w zeszłym sezonie. Obuwie Hispanitas znajdziemy m.in. w sklepach Britshop.

W okolicy wiosny i lata mamy naturalną potrzebę zrzucenia z siebie ciemnych kolorów i ciągniemy w kierunku jasnego. Biel to już ekstremum w tym względzie, i choć wiele osób podchodzi do niej z rezerwą - bo łatwo się brudzi, warto jednak sprawić sobie choć jedną białą rzecz w tym sezonie, bo biel świetnie komponuje się z czerwienią i granatem stylu marynarskiego i w połączeniu z czernią, z geometrycznymi wzorami z lat 60.

W najnowszej kolekcji Hispanitas możemy znaleźć jasne balerinki w kilku odcieniach bieli - zarówno eleganckie, jak i w stylu casual. Ozdobione frędzelkami, kokardkami czy falbankami świetnie urozmaicą całą garderobę. Hiszpańskie obuwie gwarantuje nie tylko świetny wygląd, ale też wysoki komfort i jakość, bo marka dba o to, żeby materiały z jakich wykonane jest obuwie, były wysokiej jakości. ?

Hispanitas, białe torebki, wiosna 2011

Jeśli chodzi o torebki, Hispanitas oferuje dość różnorodne fasony - od prostokątnych, kwadratowych po zaokrąglone i w rozmiarze XXL. Szczególnie ciekawe są te ażurowe, a mniej te z motywem skóry węża, bo były modne już w zeszłym sezonie.

Obuwie Hispanitas znajdziemy m.in.w sklepach Britshop.

Więcej:

Trendy: sezon w bieli

Wiosna cała w bieli