Świąteczna kolekcja kosmetyków Bobbi Brown

Szukasz czegoś kolorowego dla swojej przyjaciółki lub siostry? Świetnym prezentem będzie świąteczny zestaw od Bobbi Brown. Podarowany nawet w podróżnym kuferku z tej kolekcji.
Świąteczny Bobbi Brown Świąteczna kolekcja kosmetyków Bobbi Brown. Szukasz czegoś kolorowego dla swojej przyjaciółki lub siostry? Świetnym prezentem będzie świąteczny zestaw od Bobbi Brown. Szukasz czegoś kolorowego dla swojej przyjaciółki lub siostry? Świetnym prezentem będzie świąteczny zestaw od Bobbi Brown. Podarowany nawet w podróżnym kuferku z tej kolekcji. Marka Bobbi Brown jest wam już znana. To doskonałej jakości kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne cenione przez makijażystów. Być może dlatego są tak dobre, bo markę wymyśliła sama Bobbi, wieloletnia make up artist. Swoje pierwsze produkty, linię 10 pomadek opartych na kolorze brązowym, stworzyła w 1990 roku. Ta linia otworzyła jej drogę do sukcesu. Dziś w ofercie Bobbi Brown jest kilkadziesiąt produktów, które sprzedaje w ponad 400 sklepach na całym świecie. Od zeszłego roku jej marka dostępna jest także w Polsce, w perfumeriach Douglas. Na tegoroczne święta marka przygotowała specjalną świąteczną kolekcję do makijażu, na którą składa się: Modern Classic Lip&Eye Palette, 335 zł. To dziesięć matowych i połyskujących cieni, cztery błyszczyki z odrobiną brokatu i dwa pędzelki. Lip Gloss Trio, 180 zł. Zestaw trzech błyszczyków, w kolorach, które pasują do każdej karnacji. Mini Bobbi Brights Palette, 320 zł. To 20 powodów, żeby bawić się makijażem. Podręczna paleta cieni, którą zawsze warto mieć przy sobie, żeby wzmocnić makijaż przed ważnym spotkaniem w ciągu dnia. Sparkle Eye Quad, 190 zł. Zestaw bardzo migoczących cieni, które wydobędą głębię spojrzenia i podkreślą oko. Można używać je na sucho i na mokro by makijaż był bardziej intensywny. Deluxe Travel Kit, 520 zł. Ten przepiękny, lakierowany, czarny kuferek pomieści wszystkie twoje kosmetyki podczas podróży. Nie trzeba już wozić ze sobą kilku oddzielnych kosmetyczek. Zmyślnie zaprojektowane wnętrze pozwoli ci zgrabnie popakować kosmetyki w różne przegródki i zachować w nim porządek.

Marka Bobbi Brown jest wam już znana. To doskonałej jakości kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne cenione przez makijażystów. Być może dlatego są tak dobre, bo markę wymyśliła sama Bobbi, wieloletnia make up artist.

Swoje pierwsze produkty, linię 10 pomadek opartych na kolorze brązowym stworzyła w 1990 roku. Ta linia otworzyła jej drogę do sukcesu. Dziś w ofercie Bobbi Brown jest kilkadziesiąt produktów, które sprzedaje w ponad 400 sklepach na całym świecie.

Od zeszłego roku jej marka dostępna jest także w Polsce, w perfumeriach Douglas. Na tegoroczne święta marka przygotowała specjalną świąteczną kolekcję do makijażu, na którą składa się:

* Modern Classic Lip&Eye Palette, 335 zł

To dziesięć matowych i połyskujących cieni, cztery błyszczyki z odrobiną brokatu i dwa pędzelki.

* Lip Gloss Trio, 180 zł

Zestaw trzech błyszczyków, w kolorach, które pasują do każdej karnacji.

Świąteczna kolekcja Bobbi Brown, 180 zł

* Mini Bobbi Brights Palette, 320 zł

To 20 powodów, żeby bawić się makijażem. Podręczna paleta cieni, którą zawsze warto mieć przy sobie, żeby wzmocnić makijaż przed ważnym spotkaniem w ciągu dnia.

* Sparkle Eye Quad, 190 zł

Zestaw bardzo migoczących cieni, które wydobędą głębię spojrzenia i podkreślą oko. Można używać je na sucho i na mokro by makijaż był bardziej intensywny.

* Deluxe Travel Kit, 520 zł

Ten przepiękny, lakierowany, czarny kuferek pomieści wszystkie twoje kosmetyki podczas podróży. Nie trzeba już wozić ze sobą kilku oddzielnych kosmetyczek. Zmyślnie zaprojektowane wnętrze pozwoli ci zgrabnie popakować kosmetyki w różne przegródki i zachować w nim porządek.

Pamiętajcie, to kolekcja limitowana, więc po Nowym Roku będzie ją trudno dostać.

Więcej:

False Lashes, MAC

Efekt sztucznych rzęs od MACa

Więcej o: