Lanvin dla H&M - zobaczcie, co się działo!

Wprowadzenie limitowanej kolekcji H&M do sprzedaży zawsze skutkuje tym samym - kolejkami stojącymi pod sklepem już od bladego świtu, prawdziwym shoppingowym szaleństwem i wielkim zamieszaniem.
Lanvin dla H&M Po limitowaną kolekcją ustawiły się pod sklepami sieci potężne kolejki Limitowana kolekcja Lanvin dla H&M trafiła do 200 sklepów sieci w całej Europie. W Warszawie chętni do zakupu stali pod sklepami już od bladego świtu Wprowadzenie limitowanej kolekcji H&M do sprzedaży zawsze skutkuje tym samym - kolejkami stojącymi pod sklepem już od bladego świtu, prawdziwym shoppingowym szaleństwem i wielkim zamieszaniem. Nie inaczej było i tym razem, ale czas spędzony z nosem przyklejonym do witryny umilały hostessy z poczęstunkiem, a zakupy zostały opanowane większą niż poprzednio musztrą organizacyjną - limitowanym czasem na przymiarki i specjalnymi opaskami. Kolekcja Lanvin dla H&M trafiła do 200 sklepów w całej Europie - w tym do dwóch w Warszawie: przy ul. Marszałkowskiej i w Złotych Tarasach. Paniom H&M i dom mody Lanvin zadedykował sukienki o niesamowitych krojach i w radosnych kolorach, ubrania pełne paryskiej wytworności i dodatki w zabawnym stylu joie de vivre. Sporo tu przerysowania, estradowego humoru i paryskiej kokieterii. Panom - szykowną elegancję w postaci garniturów, muszek, awangardowych koszul.

Nie inaczej było i tym razem, ale czas spędzony z nosem przyklejonym do witryny umilały hostessy z poczęstunkiem, a zakupy zostały opanowane większą niż poprzednio musztrą organizacyjną - limitowanym czasem na przymiarki i specjalnymi opaskami.

Kolekcja Lanvin dla H&M trafiła do 200 sklepów w całej Europie - w tym do dwóch w Warszawie: przy ul. Marszałkowskiej i w Złotych Tarasach. Paniom H&M i dom mody Lanvin zadedykował sukienki o niesamowitych krojach i w radosnych kolorach, ubrania pełne paryskiej wytworności i dodatki w zabawnym stylu joie de vivre. Sporo tu przerysowania, estradowego humoru i paryskiej kokieterii. Panom - szykowną elegancję w postaci garniturów, muszek, awangardowych koszul.

W galerii zobaczycie, co działo się w Warszawie...

a poniżej, co kupiły klientki H&M z Wielkiej Brytanii:

Zajrzałyście dziś do H&M, udało Wam się coś kupić? A może celowo zbojkotowałyście launching kolekcji od Albera Elbaza?

Więcej:

Nowy salon H&M w Warszawie!

Nowy lookbook Oysho - zima 2010

Zimowy lookbook Oysho