Koszulowa bluzka Bonprix

Zdarzyło Ci się kiedyś założyć koszulę swojego brata lub chłopaka, ścisnąć ją w talii grubym paskiem i udawać, że to Twój rozmiar? Groszki robią to nałogowo.
Koszulowa bluzka Bonprix Długie koszule o męskim fasonie to supermodny trend. Koszulę o luźnym kroju, który okryje sylwetkę, kupisz w sprzedaży wysyłkowej Bonprix. Na pewno zwrócisz uwagę na drapowania. Cena: od 64,90 zł. Zdarzyło Ci się kiedyś założyć koszulę swojego brata lub chłopaka, ścisnąć ją w talii grubym paskiem i udawać, że to Twój rozmiar? Groszki robią to nałogowo. Długie koszule o męskim fasonie to supermodny trend. My znalazłyśmy dla Ciebie taką, która pozostając w casualowym stylu, będzie również podatna na bardziej eleganckie stylizacje. Luźny krój okryje sylwetkę, a pasek w talii skutecznie ją podkreśli. Na pewno zwrócisz uwagę na drapowania pod kołnierzykiem, na końcu rękawów i na biodrach. Nam się szalenie podobają. Do wyboru masz 3 warianty kolorystyczne - białą, czarną i białą w cienkie, niebieskie paseczki. Jako fanki stylu marynarskiego, stawiamy na tę ostatnią. Koszulę kupisz w sprzedaży wysyłkowej Bonprix. Cena: od 64,90 zł.

Długie koszule o męskim fasonie to supermodny trend. My znalazłyśmy dla Ciebie taką, która pozostając w casualowym stylu, będzie również podatna na bardziej eleganckie stylizacje.

Luźny krój okryje sylwetkę, a pasek w talii skutecznie ją podkreśli. Na pewno zwrócisz uwagę na drapowania pod kołnierzykiem, na końcu rękawów i na biodrach. Nam się szalenie podobają.

Do wyboru masz 3 warianty kolorystyczne - białą, czarną i białą w cienkie, niebieskie paseczki. Jako fanki stylu marynarskiego, stawiamy na tę ostatnią.

Kupisz w sprzedaży wysyłkowej Bonprix. Cena: od 64,90 zł.

 

 

Kardigany Diverse w akademickim stylu

 

Pull and Bear  z Zielonego Wzgórza

Czytaj w Znam.to: Spódnica z szeleszczącej tkaniny

Więcej o: