Fokus na: wzorzyste piżamy TopShop

Kolorowe i zabawne piżamy TopShop - czy ktoś jest w stanie im się oprzeć?
Wzorzyste piżamy TopShop Kolorowe i zabawne piżamy TopShop - czy ktoś jest w stanie im się oprzeć? Kolekcja piżam na jesień i zimę 2011 marki TopShop to kwiatowe printy, krata, paski, groszki, cętki oraz wzory z bohaterami "Ulicy Sezamkowej" i bajek Disneya Coś w sam raz dla fanek mody z przymrużeniem oka, telewizyjnych kreskówek, graficznych nadruków i niebanalnych pomysłów na wzory - kolekcja piżam na jesień i zimę 2011 marki TopShop. W serii znajdziecie wszelkie modne rodzaje printów - zaczynając od kwiatów, przez wiecznie modną kratę, klasyczne paski i urocze groszki, po cętki, banany po animizacji oraz bohaterów "Ulicy Sezamkowej" i bajek Disneya. Modele są dostępne w rozmiarach od 34 do 44. Możecie je kupić w sklepie internetowym topshop.com lub jedynym stacjonarnym w Polsce, który znajduje się w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.

Coś w sam raz dla fanek mody z przymrużeniem oka, telewizyjnych kreskówek, graficznych nadruków i niebanalnych pomysłów na wzory - kolekcja piżam na jesień i zimę 2011 marki TopShop.

W serii znajdziecie wszelkie modne rodzaje printów - zaczynając od, mających silną pozycję pośród trendów na ten sezon, kwiatów, przez wiecznie modną kratę, klasyczne paski i urocze groszki, po cętki, banany po animizacji oraz bohaterów "Ulicy Sezamkowej" i bajek Disneya.

kolorowo, wzory, piżama, top shop, do spania, zabawne

Fot. Kolorowe i wzorzyste piżamy TopShop

Modele są dostępne w rozmiarach od 34 do 44. Możecie je kupić w sklepie internetowym topshop.com lub jedynym stacjonarnym w Polsce, który znajduje się w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.

Jak podoba się Wam ta kolekcja wzorzystych piżam? Które modele podobają się Wam najbardziej?

Czytaj dalej:

jesień 2011, bielizna nocna, homeware, kappahl, zima 2011

Bielizna nocna i homeware KappAhl - j/z 2011

Więcej o: