GAP i Abercrombie&Fitch w Polsce?

Czy wkrótce na naszej mapie zakupowej pojawią się nowe marki?
GAP i Abercrombie i Fitch w Polsce? Czy wkrótce na naszej mapie zakupowej pojawią się nowe marki? Grupa wydawnicza Empik Media i Fashion Group zapowiada, że sprowadzi do Polski niedostępne dotąd marki: GAP, Abercrombie i Fitch oraz Hollister. Rozmowy trwają. W miniony weekend głośno było o kupnie przez grupę Empik wydawnictwa W.A.B. Przy okazji grupa wydawnicza, której pełna nazwa brzmi Empik Media i Fashion Group ujawniła swoje plany związane z drugim członem swojej nazwy. Grupa posiada w tej chwili w swoim pakiecie takie marki jak: River Island, Peacocks, Aldo, Esprit i New Look. Do niedawna było to także Mango, które jednak z niejasnych powodów zostało sprzedane. Empik chce się skoncentrować na sprzedaży ubrań ze średniej i niższej półki i w przyszłości planuje sprowadzenie kilku innych, popularnych w Polsce marek, dotąd niedostępnych. Padły nazwy: GAP, Abercrombie i Fitch i Hollister, sub-marka AiF. To jeszcze nic pewnego, bo rozmowy trwają, ale my już trzymamy kciuki.

W miniony weekend głośno było o kupnie przez grupę Empik wydawnictwa W.A.B. Przy okazji grupa wydawnicza, której pełna nazwa brzmi Empik Media & Fashion Group ujawniła swoje plany związane z drugim członem swojej nazwy.

Grupa posiada w tej chwili w swoim pakiecie takie marki jak: River Island, Peacocks, Aldo, Esprit i New Look. Do niedawna było to także Mango, które jednak z niejasnych powodów zostało sprzedane.

Abercrombie&Fitch przedmiotem pożądania Polek?

Empik chce się skoncentrować na sprzedaży ubrań ze średniej i niższej półki, i w przyszłości planuje sprowadzenie kilku innych, popularnych w Polsce marek, acz dotąd niedostępnych.

Padły nazwy: GAP, Abercrombie&Fitch i Hollister, sub-marka A&F. To jeszcze nic pewnego, bo rozmowy trwają, ale my już trzymamy kciuki.

Jakie marki Wy chciałybyście zobaczyć w Polsce?

Więcej:

Sklep partnerski Groszków i Answear.com

Zrób zakupy w naszym sklepie!

Jakie marki chciałybyście widzieć w Polsce?