Mango rozszerza swoją rozmiarówkę

Na początku przyszłego roku hiszpańska sieciówka wprowadza do swojej oferty nową kolekcję dedykowaną młodym kobietom noszącym ubrania w rozmiarach 40 - 52

Nowa kolekcja Violeta by Mango zadebiutuje w sklepie internetowym marki. 15 stycznia 2014 ubrania z tej linii będzie można zamawiać online, 17 stycznia kolekcja trafi do wybranych salonów Mango.

Do tej pory ubrania popularnej sieciówki dostępne były jedynie w rozmiarach XS - L. Od przyszłego roku marka poszerzy swoją ofertę i oferować będzie kolekcję specjalną odszytą dla wszystkich kobiet noszących ubrania od rozmiaru 40 do 52.

Violeta by Mango

 

Kolekcja Violeta by Mango obejmować będzie 400 produktów, które stopniowo będą pojawiać się w ofercie. Według zapewnień marki będzie to odzież wygodna, kobieca oraz zgodna z aktualnymi trendami.

Violeta by MangoVioleta by Mango

Do promowania nowej linii wybrana została australijska modelka plus size Robyn Lawley. Na razie możemy podziwiać tylko jej kuszącą pozę na zdjęciu promującym kolekcję.

Popularne sieciówki coraz częściej decydują się na zwiększenie swojej rozmiarówki. Szwedzki gigant H&M ma w swojej ofercie ubrania dla pań w rozmiarze L - 3XL.

H&M

W H&M znajdziesz ubrania do rozmiaru 3XL

Rozmiary 44+ oferują także między innymi popularne marki -  KappAhl, C&A, Marks & Spencer, F&F.

Więcej o: