Dom Mody Klif: nowe salony jesienią

Już jesienią oferta Domu Mody Klif powiększy się o nowe salony. Do grona najemców dołączą odzieżowe marki: H&M wraz pierwszym w Warszawie konceptem Home, COS i Tommy Hilfiger, a także oferujące biżuterię i akcesoria marki: Tous oraz Yes Prestige.

Dom Mody Klif to uznana galeria handlowa, w której na dwóch poziomach znajduje się ponad 100 sklepów prestiżowych marek. Podążając za oczekiwaniami Klientów, centrum nieustannie poszerza swoją ofertę. Jednym z ostatnich wydarzeń, było otwarcie sklepu sieci luksusowych Delikatesów Alma. Obecnie trwają prace adaptacyjne związane z przyjęciem kolejnych najemców. Do nowych salonów, Dom Mody Klif zaprosi Klientów już jesienią.

Drugi salon w Warszawie otworzy szwedzka marka COS, bardziej ekskluzywna siostra popularnej sieciówki H&M. W kolekcji tej marki znajdziecie ubrania o ciekawych, architektonicznych fasonach wykonane z bardzo dobrych gatunkowo materiałów.

Po raz pierwszy w Polsce otwarty zostanie także dział Home w nowym salonie H&M. W dziale poświęconym wnętrzom znajdziecie dodatki i akcesoria do wszystkich domowych pokoi, kuchni oraz łazienki.

Więcej o: