Zara na nowy sezon - co znajdziemy jesienią w znanej sieciówce

Proste linie, sportowe inspiracje, oversizowe swetry i jasne kolory - to wszystko znajdziemy w nowym sezonie w sklepach marki Zara. Znana sieciówka konsekwentnie stawia na proste formy i niebanalne połączenia.

Wrześniowy lookbook marki jest dosyć surowy - kolekcja została zaprezentowana na jasnym, nierozpraszającym uwagi tle, a ubrania są dobrze wyeksponowane. Co więc znajdziemy w najnowszej kolekcji Zara? Wszystkie najmocniejsze jesienne trendy.

OBSZERNE SWETRY I DŁUGIE PŁASZCZE

Do gry wkroczyły już długie płaszcze i ciepłe, pikowane kurtki. Modne znowu będą futrzane kamizelki i oversizowe swetry, które wydają się być jednym z mocniejszych punktów kolekcji.

Obszerne, nieco za duże swetry będą jesieni bardzo modneObszerne, nieco za duże swetry będą tej jesieni bardzo modne

SPORTOWE INSPIRACJE I PROSTE LINIE

Marki nieustająco inspirują się sportem - dresowe tkaniny, sportowe bluzy i spodnie są na czasie już od dłuższego czasu. Temu trendowi nie oparła się także Zara. Jakby w opozycji do tego marka proponuje także swoje ulubione proste, geometryczne linie, w postaci eleganckich spodni, spódnic z zakładkami czy kombinezonów. Wciąż na czasie są także wzory.

Zobacz także najpiękniejsze kolorowe sukienki z jesiennych kolekcji>>

Zara na nowy sezon - co znajdziemy jesienią w znanej sieciówce Sportowym inspiracjom uległa również Zara

CAŁA PALETA KOLORÓW

Kolory mogą zaskoczyć, bo w tej kwestii właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Obok typowo jesiennych brązów, granatów i czerwieni, sporo jest również pasteli, a także bieli i szarości. Znajdziemy też kobalt i mocny róż.

W najnowszej kolekcji marki znajdziemy sporo szarości i beżu W najnowszej kolekcji marki znajdziemy sporo szarości i beżu

WIĘCEJ ZDJĘĆ NAJNOWSZEJ KAMPANII ZARA ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Co sądzisz o jesiennej kolekcji marki Zara?
Więcej o: