Natalia Siwiec w strojach marki Gabbiano

Zmysłowa Natalia Siwiec w kampanii strojów kąpielowych marki Gabbiano

Gabbiano to marka strojów kąpielowych stawiająca w swojej stylistyce na tradycyjną włoską elegancję i kobiecą zmysłowość. Tegoroczna kolekcja dedykowana jest amatorkom zarówno klasycznych wzorów, jak i bardziej ekstrawaganckich modeli.

Lato 2013 to przede wszystkim ciekawe detale, motywy kwiatowe i niepowtarzalne fasony- stroje dla kobiet pewnych siebie, które również na plaży lubią podkreślać swoją kobiecość. Gabbiano tworzy swoje kolekcje zgodnie z najnowszymi trendami mody plażowej.

W trendzie Mix & Match sercowe nadruki na stanikach idealnie komponują się z bikini przewiązanym dużą kokardą, a do prostych, jednokolorowych staników można dopasować dół w modne pasy.

 

Stroje kąpielowe Gabbano

 

Absolutnym hitem tego sezonu jest motyw retro kratki. Delikatnie podwyższony stan bikini sprawia, że kształty stają się bardziej apetyczne, a modny print dodaje elegancji i szyku.

W tym roku nie można pominąć wyrazistych kolorów, które dodają pewności siebie i przyciągają uwagę. Marka Gabbiano połączyła je z motywem kwiatowym. W kolekcji znajdziemy drobne kwiatki tworzące łączkę, a także klasyczne duże kwiaty. Na szczególną uwagę zasługuje linia kostiumów kąpielowych zdobionych broszkami z kamieni. Stroje są eleganckie i szykowne, pomysłowy detal dodaje wyjątkowości i idealnie pasuje do marszczonych bikini.

 

Stroje kąpielowe Gabbano

 

W ofercie dostępna jest również linia klasycznych strojów jednoczęściowych. Gładkie, urozmaicono delikatnymi marszczeniami i poziomym pasem podkreślającym biust.

Twarzą kolekcji Gabbiano na sezon 2013 została Natalia Siwiec.

Więcej na stronie http://www.gabbiano.pl/.

W naszej galerii znajdziecie pozostałe kostiumy z aktualnej kolekcji.

Więcej o: