Rozkloszowana spódnica Gatta

Gatta coraz bardziej poszerza swoją linię odzieżową. Jak widać po poszczególnych elementach, zmiany te są bardzo pozytywne.
Rozkloszowana spódnica Gatta Gatta coraz bardziej poszerza swoją linię odzieżową. Do tej pory Gatta była nam znana z bogatej linii rajstop, pończoch i bielizny. Teraz firma poszerza ofertę, m.in. o nowe sukienki. Gatta coraz bardziej poszerza swoją linię odzieżową. Jak widać po poszczególnych elementach, zmiany te są bardzo pozytywne. Do tej pory Gatta była nam znana z bogatej linii rajstop, pończoch i bielizny. Z czasem pojawiła się odzież sportowa, ubrania typu golfy i proste sukienki. Niedawno wielkim wydarzeniem była współpraca marki z modelką i stylistką Joanną Horodyńską, która zaprojektowała dotąd dla Gatty dwie szykowne, minimalistyczne kolekcje. Jak udało nam się dowiedzieć, Gatta będzie dalej stawiała na rozwój w kwestii odzieżowej. Przykładem tego są nowe sukienki, bolerka, spódnice, które już można kupić w sklepach Gatty. Nowa kolekcja Gatta Bodywear na sezon wiosna-lato 2011 to współczesna wersja mody z lat 50. i 60. minionego stulecia. Inspirowana jest stylem takich gwiazd jak Brigitte Bardot, Marylin Monroe, czy James Dean. Naszą uwagę przykuła fantastyczna, rozkloszowana spódnica Brighitte z cienkiej, ekologicznej skórki. Dopasowana w pasie, zapinana z boku na ekspres i duży guzik obciągnięty taką samą skórką jak materiał spódnicy. Spódnica jest miękka, delikatna w dotyku i dość cienka, dzięki czemu ładnie układa się wokół nóg w ruchu. Uszyta jest z dużej ilości materiału, więc na dole ładnie faluje. Długość ma idealną - do połowy łydki. Widzimy ją w połączeniu z małym sweterkiem z angory, trzewikami zapinanymi na paseczek z boku, mini kuferkiem i okularami w stylu lat 50. Całkiem jak u Prady i Louisa Vuittona, których styl tak bardzo zapadł nam w pamięć w poprzednim sezonie. Spódnicę już teraz można kupić w sklepach, w rozmiarach: 36-42. Na razie dostępna jest w kolorze camelowym, za jakiś czas być może także w kolorze szarym, w cenie 229 zł.

Do tej pory Gattabyła nam znana z bogatej linii rajstop, pończoch i bielizny. Z czasem pojawiła się odzież sportowa, ubrania typu golfy i proste sukienki.

Niedawno wielkim wydarzeniem była współpraca marki z modelką i stylistką Joanną Horodyńską, która zaprojektowała dotąd dla Gatty dwie szykowne, minimalistyczne kolekcje.

Jak udało nam się dowiedzieć, Gatta będzie dalej stawiała na rozwój w kwestii odzieżowej. Przykładem tego są nowe sukienki, bolerka, spódnice, które już można kupić w sklepach Gatty.

Nowa kolekcja Gatta Bodywear na sezon wiosna - lato 2011 to współczesna wersja mody z lat 50. i 60. minionego stulecia. Inspirowana jest stylem takich gwiazd jak Brigitte Bardot, Marylin Monroe, czy James Dean - największych "kociaków" światowego kina. Naszą uwagę przykuła fantastyczna, rozkloszowana spódnica Brighitte z cienkiej, ekologicznej skórki. Dopasowana w pasie, zapinana z boku na ekspres i duży guzik obciągnięty taką samą skórką jak materiał spódnicy. Spódnica jest miękka, delikatna w dotyku i dość cienka, dzięki czemu ładnie układa się wokół nóg w ruchu. Uszyta jest z dużej ilości materiału, więc na dole ładnie faluje. Długość ma idealną - do połowy łydki.

Widzimy ją w połączeniu z małym sweterkiem z angory, trzewikami zapinanymi na paseczek z boku, mini kuferkiem i okularami w stylu lat 50. Całkiem jak u Prady i Louisa Vuittona, których look tak bardzo zapadł nam w pamięć w poprzednim sezonie.

Spódnicę już teraz można kupić w sklepach, w rozmiarach: 36-42. Na razie dostępna jest w kolorze camelowym, za jakiś czas być może także w kolorze szarym, w cenie 229 zł.

Więcej:

kolaż Groszki.pl

Na dwa sposoby: rozkloszowana spódnica