Koktajlowe sukienki dla pań o pełniejszych kształtach

Roksana Krawczyk
14.02.2018 14:30
Plus size

Plus size (Materiały prasowe)

Sukienki koktajlowe sprawdzą się na wiele okazji i o każdej porze roku. Każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną taką sukienkę w swojej szafie. Znalazłyśmy 21 modeli koktajlowych sukienek dla pań o pełniejszych kształtach.

Sukienka koktajlowa swoją popularność zdobyła po II wojnie światowej. Jest elegancka i idealnie nadaję się na wesele, większą imprezę rodzinną czy firmowy bankiet. Jak wiadomo, takie okazje zdarzają się w ciągu całego, dlatego każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną taką sukienkę w swojej szafie. Jest ona mniej strojna od sukienki balowej i zazwyczaj ma długość do kolana.

Sukienki z dekoltem V idealnie nadają się dla kobiet, które chcą optycznie pomniejszyć swój biust i zwęzić ramiona. Taki dekolt również pięknie wyszczupla sylwetkę. Sukienka koktajlowa z dekoltem w łódkę będzie dobrze prezentować się na kobietach o małym biuście i wąskich ramionach. Ten kwadratowy lub prostokątny sprawdzi się u pań z obfitym biustem i krótką szyją. Sukienka z odsłoniętymi ramionami nadaje się dla kobiet z dużym biustem i wąskimi ramionami. 

W naszym przeglądzie znajdziecie dużo sukienek koktajlowych ze wzorami w przeróżnych kolorach. Nie prawdą jest to, że kobiety o pełniejszych kształtach powinny się chować wyłącznie za bezkształtnymi rzeczami w ciemnych barwach.