Nowa kolekcja zegarków Timex w militarnym stylu - hit wiosny 2018

BA
22.03.2018 20:00
Znana marka Timex powraca z nową kolekcją zegarków utrzymaną w militarnym stylu, a wszystko to poparte zostało historią firmy!

Militarny Timex MK1 2018

Firma Timex zdecydowała się powrócić na wiosnę do swoich korzeni. Być może niewiele osób wie, że marka w roku 1982 została poproszona przez Stany Zjednoczone o wyprodukowanie czasomierza na korpusu US Marines. Zegarek ten miał się wyróżniać następującymi cechami: lekkość, czytelność oraz jednorazowość. Projekt Timex'a o nazwie MK1 tak bardzo spodobał się amerykańskiemu rządowi, że wyprodukowano aż 200 tysięcy egzemplarzy. Dziś marka postanowiła odświeżyć ten moment w historii i w ten sposób powstała nowa kolekcja MK1 na wiosnę 2018! 

Timex MK1Timex MK1 / fot. materiały prasowe

Kolekcja na przestrzeni lat zachwycała fanów oryginalnych gadżetów oraz militariów swoim prostym wzornictwem i stonowaną kolorystyką opartą na zieleni, beżu, czerni i granacie. Nowa wersja militarnych zegarówki Timex MK1, podobnie do swoich pierwowzorów, zachowała parciany pasek oraz plastikową kopertę. Dzięki czemu powstała nowoczesna odmiana kultowego modelu MK1, która przez lata cieszyła się ogromną popularnością. 

Timex MK1 2018Timex MK1 2018 / fot. materiały prasowe

Trzeba zauważyć, że nowe modele wyróżnia odporność na wstrząsy, wymienna bateria oraz wysoka jakość materiałów. Ponadto niektóre modele zostały uzupełnione o chronografy oraz charakterystyczne dla zegarków Timex podświetlenie INDIGLO. Są to więc zegarki do zadań specjalnych! 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX