T-shirty z nadrukiem. Niektóre modele kupisz za mniej niż 15 zł!

RK
08.03.2018 15:00
T-shirt

T-shirt (Materiały prasowe/www.instagram.com/ilovesinsay/)

T-shirt to nieodłączny element każdej casualowej stylizacji. Świetnie komponuje się praktycznie z każdą częścią garderoby. Dobrze wygląda zarówno z jeansami jak i ołówkową spódnicą. Znalazłyśmy dla was T-shirty z nadrukami w trzech przedziałach cenowych. Niektóre z nich kupisz za mniej niż 15 zł.

T-shirty z nadrukami cały czas są na topie. Królują nie tylko te z napisami, ale również te z kwiatami oraz motywami zwierzęcymi. Koszulki z postaciami z bajek stają się coraz bardziej popularnym trendem. Chętnie noszą je fani, którzy silnie utożsamiają się z bohaterem lub samą bajką. Takie T-shirty świetnie nadają się do noszenia na co dzień. Są nie tylko modne, ale również świetnie uzupełniają nasze zestawienia.

T- shirty dobrze wyglądają również z eleganckimi rzeczami. Przekonują nas o tym blogerki modowe, które coraz chętniej wplatają je w niecodzienne zestawienia. Dzięki koszulce ze śmieszną grafiką lub napisem na pewno wyróżnisz się z tłumu i zaskoczysz swoich znajomych. W naszym przeglądzie znajdziesz stylowe T-shirty, które kupisz za mniej niż 40 zł. 

T-shirty za mniej niż 15 zł 

T-shirty za mniej niż 25 zł

T-shirty za mniej niż 40 zł