Eleganckie bluzki do pracy do 150 złotych

Joanna Szczurek
08.03.2018 15:30
Zamiast sukienki do pracy możesz również założyć klasyczny zestaw: bluzkę ze spódnicą lub eleganckimi spodniami. Znalazłyśmy bluzki, które wpisują się w zasady biurowego dress code'u i są bardzo stylowe. Kupisz je już za mniej niż 150 złotych!

Białe bluzki

białe bluzkibiałe bluzki materiały prasowe

Biała bluzka i ciemny dół to najbardziej klasyczny zestaw do pracy. Taka bluzka będzie pasowała do ołówkowej spódnicy lub spodni cygaretek. Możesz też zestawić ją z trapezową spódnicą, a wtedy bluzkę włożyć do środka. Taki monochromatyczny zestaw możesz przełamać nasyconym kolorem - dzięki temu twoja stylizacja nabierze charakteru. Wybierz czerwoną lub różową torebkę albo szpilki. Twoja stylizacja będzie wciąż elegancka i stonowana, ale dodatkowo pełna blasku.

Czarne bluzki

czarne bluzkiczarne bluzki materiały prasowe

Czarne bluzki są najbardziej uniwersalne i pasują każdej z nas. Ich niewątpliwym plusem jest to, że pasują do większości stylizacji. Do czarnej bluzki możesz założyć resztę stroju w tym samym kolorze lub zestawić ją z kontrastowym białym, szarym lub czerwonym. 

Kolorowe bluzki

kolorowe bluzkikolorowe bluzki materiały prasowe

W pracy nie bój się koloru! Jeżeli na co dzień jesteś barwnym ptakiem, wcale nie musisz rezygnować z tego w biurze. Co prawda powinnaś unikać jaskrawych i rzucających się w oczy kolorów, jednak pastele, nasycone czerwienie i bordo czy granat są jak najbardziej na miejscu! Żeby strój pozostał elegancki, kolorową bluzkę połącz z czarnym lub białym dołem. W ten sposób twoja stylizacja będzie stosowna, ale też stylowa.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX